Knight Saga (windows)

Knight Saga

Knight Saga
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Knight Saga tarayıcınız üzerinden oynayabileceğiniz bir RPG oyunudur

Knight Saga internet tarayıcılarınız üzerinden oynayabileceğiniz ve destansı bir maceraya atılabileceğiniz bir tarayıcı oyunudur.

Tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir RPG - rol yapma oyunu olan Knight Saga'da cehennem hizmetkarlarının fantastik bir dünyayı istila etme çabasına tanık oluyoruz. Dünya üzerine yıkım ve kötülük getirmek için çabalayan cehennem hizmetkarlarına karşı dünyayı savunmalı ve yeteneklerimizi kullanarak masum insanları ve ırkları kurtarmalıyız. Büyünün ve mistik öğelerin hakim olduğu oyunda canlı bir fantastik dünya yaratılmış.

Knight Saga'da oyuna yöneteceğimiz kahramanı seçerek başlıyoruz. Oyunda bize 4 farklı kahraman sınıfından birini seçme imkanı veriliyor. Oyunda kılıcının gücünü büyü yeteneğiyle birleştiren Şövalye'yi, büyünün gizmlerini keşfetmiş olan ve etkili bir şekilde düşmanlarına karşı büyü kullanabilen Büyücü'yü, bilgi ve zekasının gücünden faydalanan Bilgin'i veya kılıçlarla savaşma sanatının ustası olan Kılıççı'yı seçebilmekteyiz. Bu kahramanlar kendilerine has yeteneklerle donatılmışlar. Seçtiğimiz kahramanımıza adını verdikten sonra oyun dünyasına adım atıyoruz.

Knight Saga tamamen Türkçe içeriğe sahip olan bir rol yapma oyunu. Oyunda etkileşime girdiğimiz bütün NPC'lerin diyalogları ve diğer diyaloglar tamamen Türkçe olarak hazırlanmış. Bu sayede hikayeyi kolayca anlayabiliyor ve oyunu rahatça oynayabiliyorsunuz. Eğer tarayıcınız üzerinden rahatça oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunu oynamak isterseniz Knight Saga'yı deneyebilirsiniz.

YORUMLAR