League Of Angels 2 (windows)

League Of Angels

2
League Of Angels
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

League Of Angels, internet tarayıcılarınız üzerinden oynayabileceğiniz aksiyon dolu bir online rol yapma oyunudur.

League Of Angels, son zamanlarda oldukça popülerleşen tarayıcı tabanlı rol yapma oyunlarından bir tanesidir. Bilgisayarınız üzerinde tarayıcınızı açarak ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bu rol yapma oyunun 2 farklı güç ve özelliklere sahip karakterden birini seçerek oyuna başlayabiliyorsunuz.

Savaşçı ve büyücü seçeneklerinden hangisi sizin savaş anlayışınıza daha uygunsa onu seçerek oyuna başlayabilirsiniz. Ayrıca karakterinizi dişi yada erkek olarak belirleyebilirsiniz. Savaşçıları, düşmanlarına vereceği fiziksel hasarlar ile ve fiziksel hasarlara karşı olan savunma yetenekleri ile ön plana çıkarken, büyücüler ise muhteşem efektlere sahip birbirinden güzel büyü yeteneklerine ve büyü dirençlerine sahiptirler.

Tarayıcınızı açarak 1 dakikadan kısa bir süre içerisinde tamamlayacağınız kayıt işlemlerinde e-posta adresinizi, kullanıcı adınızı ve şifrenizi yazarak oyuna hemen girebilirsiniz. Meleklerin dünyasında geçen oyunda, melekleri birer birer hapsetmeye çalışan kötülük dolu canavarları yok etmeye çalışacaksınız. Okyanusların altındaki bir zindanda başlayacak olan oyunda ilk meleği kurtarmaya çalışarak ilk görevinizi yerine getirebilirsiniz. Meleğin üzerindeki mühürü kırarak onu kurtardıktan sonra karakterinizin savaşçımı yoksa büyücümü olacağına karar verebiliyorsunuz. Her melek türününün farklı ve değişik yetenekleri nulunduğnu unutmamanız gerekmektedir. Kimileri çok büyük büyü hasarı verebilirken kimileri ufak rakamlar ile sürekli düşmanlarına vurabilir yada oyuncuların düşen canlarını doldurabilir.

Oyunda deneyim puanı kazanarak sürekli olarak karakterinizin seviyesini yükseltebilirsiniz. Seviyesi yükselen karakteriniz gittikçe daha da güçlü hale gelecek ve tehlikeli canavarları çok daha kolay öldürebileceksiniz. Ayrıca seviyeniz arttıkça karakterinize alabileceğiniz eşyalarında seviyeleri artmaktadır. Kullanacağınız silahlar ve zırhlar da yeni seviyenize göre düşecek ve hem karakterinizi daha güzel gösterecek hem de daha güçlü hale getirecektir. Karakterinizin üzerindeki eşyaların hepsini geliştirme seçenekleri mevcuttur. Böylelikle eşyalarınızı geliştirerek daha da güçlü bir karaktere sahip olabilirsiniz.

Oyunun grafikleri hakkında konuşacak olursa, tarayıcı tabanlı bir rol yapma oyununa göre oldukça iyi olduğunu söyleyebilirim. Oynanışı ve grafikleriyle oyuncuyu tatmin eden League Of Angels'ın kötü özelliklerinden bir tanesi ise otomatikleştirilmiş savaşlar. Oyunculara herhangi bir alternatif sunmaya savaşlarda mecburen izlemek zorunda kalıyorsunuz ve çıkmanın yolu bulunmuyor.

Grafikleri ve oynanışı dışında oldukça enteresan bir hikayeye sahip olan League Of Angels'ı, oyunların hikayelerine önem veriyorsanız mutlaka daha dikkatli oynamanızı ve hikayeleri kaçırmamanızı tavsiye ederim.

Web tabanlı diğer orl yapma oyunlarında olduğu gibi League Of Angels'da da ödül olarak hediyeler, eşyalar ve güçlendirme özellikleri dağıtılmaktadır. Sürekli olarak düzenlenen özel sunucu etkinliklerindeki minik oyunlara katılarak muhteşem ödüller kazanabiliyorsunuz.

Diğer oyuncular ile birlikte gireceğiniz zindanlarda şeytani güçlere karşı savaşarak karakterinizi geliştirmeye çalışacağınız League Of Angels'a hemen ücretsiz olarak kayıt olarak oynamaya başlayabilirsiniz.