Legacy Family Tree 8.0.0.397 (windows)

Legacy Family Tree

Legacy Family Tree
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    2,578

  • ÜRETİCİ

    Millennia Corporation

Legacy Family Tree, bilgisayarlarınız üzerinde kullanabileceğiniz gelişmiş özelliklere sahip bir soy ağacı programıdır.

Legacy Family Tree, ailesinin geçmişine ait bilgileri görüntülemek, düzenlemek, takip etmek, yazdırmak ve paylaşmak isteyen bilgisayar kullanıcıları için hazırlanan, gelişmiş özelliklere sahip ücretsiz bir soy ağacı programıdır.

Kullanıcı arayüzü oldukça kolay kullanımlı ve sade bir şekilde tasarlanmış olan program üzerine aile fertlerinizle ilgili bilgileri girmek oldukça kolaydır ve bunun için yapmanız gereken tek şey boşlukları doldurmaktır. Soy ağacı üzerinde yer vereceğiniz her bireye ait notlar, resimler ve etkinlikler de ekleyebileceğiniz program oldukça kullanışlıdır.

Aile görünümü veya soy ağacı görünümü gibi farklı görüntüleme filtrelerinin de yer aldığı program yardımıyla tüm aile fertlerinizi kolaylıkla takip edebilir veya arama kutusu yardımıyla kolayca bulabilirsiniz.

İlişki diyagramları, zaman çizelgeleri, soyadı özetleri, sayım formları, aile öyküsü gibi farklı özelliklerin yer aldığı program ile fotoğraf ekleme şansına da sahipsiniz.

Yapılacaklar listesi ve yapılması gereken diğer görevleri yönetebileceğiniz Legacy Family Tree ile yapmanız gereken tüm işlemleri sıralayabilir ve soyağacınız üzerinde yer alan eksiklikleri sorunsuz bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Soy ağaçları oluşturmak için kullanabileceğiniz ücretsiz ve gelişmiş bir programa ihtiyaç duyuyorsanız Legacy Family Tree'yi deneyebilirsiniz.

YORUMLAR