Legend of Titans (windows)

Legend of Titans

Legend of Titans
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Legend of Titans oynaması ücretsiz, 2 boyutlu bir MMORPG oyunudur.

Fantastik oyunlar listesine her geçen gün yeni bir tanesi ekleniyor, ancak bu seferki MMORPG örneğimiz büyük ihtimalle türün severlerini tatmin etmeyecek kalitede. Farklı bir hikayeyle İskandinav mitolojisine dayalı olan Legend of Titans'ta evrene inen karanlık güçlere karşı koymaya çalışıyoruz.

Legends of Titans'ın üç farklı sınıf seçeneği bulunuyor ve bu sistem son derece sıradan tasarlanmış. Savaşçı, Büyücü ya da Suikastçı olarak oluşturduğunuz karakteriniz, diğerlerinden hiçbir fark göstermeden oyunun 2 boyutlu haritasında dolanıyor, farklı bölgelerden görevler almaya çalışıyorlar. Oyunun animasyonları üzerine biraz daha uğraşılsaydı belki sahiden çıta bir tık yükselebilirdi ancak şu haliyle etrafta dolaşmak bile midenize kramplar girmesine neden oluyor.

Bir de oyunun savaş sistemi var ki oyuncuyu gerçekten kendisinden uzaklaştırmak için tasarlanmış. Sıra tabanlı olarak karşılıklı düşmanla birbirinize kağıt attığınız savaşlarda pek fazla ne olduğunu kestiremiyorsunuz. Oyunun ana kahramanı Thor'un ihtişamlı çekiç yetenekleri az biraz ortalığı toparlasa da diğer yandan basit vuruşlar ve yetenekler gerçekten fazla başarısız. Aslında işin bu noktasında savaş sistemi biraz daha stratejik bir yol izliyor ve doğal olarak stratejik oyunlar da görsel şölen arıyor değiliz, ancak yine de grafik kalitesi en azından akıcı olabilirdi.

Legend of Titans'ı oynamak isteyen arkadaşlar için hayatta zaman geçirmek için çok güzel aktiviteler olduğunu hatırlatıp, mümkünse resimlerine bile bakmamalarını öneriyorum. Zira bu devirde sınırsız sayıda ücretsiz online oyun seçenekleri arasında en azından gerçekten karın doyuranlar da var ve maalesef Legend of Titans onlardan biri değil.

ARTILAR
EKSİLER

Asgard-Thor bağlantısı bile bir tuhaf

Genel olarak oyunun amacı yok

Animasyonlar kötü

Grafikler 80`li yıllardan kalma

YORUMLAR