Legionwood: Tale of the Two Swords (windows)

Legionwood: Tale of the Two Swords

Legionwood: Tale of the Two Swords
ÜCRETSİZ
İndir 65.23 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Legionwood: Tale of the Two Swords bilgisayarlarınızda oynayabileceğiniz ücretsiz bir JRPG'dir

Legionwood: Tale of the Two Swords eğer eskiden oynadığınız klasik RPG oyunlarını özlüyorsanız oynamaktan keyif alabileceğiniz bir oyun.

Bilgisayarlarınıza tamamen ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz JRPG türünde bir rol yapma oyunu olan Legionwood: Tale of the Two Swords'da fantastik bir dünyaya konuk olarak sevimli kahramanlarla sürükleyici bir maceraya atılıyoruz. Oyunumuzun hikayesinin geçtiği dönemden 1000 yıl öncesinde büyük bir savaş yaşanmış ve bu savaş büyük yıkım getirmiştir. Neyse ki savaş sonlanmış ve bu topraklar huzur ve barış içinde yaşayabilmiştir. Fakat aradan geçen zamanın ardından antik çağlardan kalma kötü bir güç yüzyıllar boyunca hazırladığı planı devreye sokarak toprakların huzur ve barışını bozmak için harekete geçmiştir. Biz de istemsizce bu çatışmanın içerisinde kalan bir köylü olan Lann Northshire'ın kontrolünü alarak üzerimize düşen görevi yapmaya çalışıyoruz.

Legionwood: Tale of the Two Swords, 90'lı yıllarda SNES oyun konsollarında oynadığımız retro oyunlardan esinlenerek geliştirilmiş bir oyun. Bu nedenle oyunun görünümü, arayüzü, ses efektleri ve müzikleri bu retro havaya sadık kalmakta. Bunun yanında oyun içerisinde modern tasarım konseptleri de yerleştirilmiş. 30 saatlik oyun süresi sunan Legionwood: Tale of the Two Swords içerisinde 6 farlı kahraman seçeneğine ve kahramanlarımız için sayısız kişiselleştirme seçeneğine sahibiz.

Legionwood: Tale of the Two Swords'un sistem gereksinimleri de bir hayli düşük:

- Windows XP işletim sistemi

- 2.0 GHZ Pentium 4 işlemci

- 512 MB RAM

- Intel GMA serisi dahili ekran kartı

- DirectX 9.0

- 80 MB boş depolama alanı

- DirectSound uyumlu ses kartı