Lost Saga (windows)

Lost Saga

Lost Saga
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Lost Saga, bilgisayarlar kullanıcılarının çevrimiçi ortamda diğer oyunculara karşı oynayabilecekleri ücretsiz bir dövüş oyunudur.

Lost Saga, bilgisayar kullanıcılarının çevrimiçi ortamda arkadaşlarına veya diğer oyunculara karşı oynayabilecekleri oldukça eğlenceli ve sürükleyi bir dövüş oyunudur. Efsanevi birçok karakteri sizlere bir arada sunan oyunda kendi kahramanlarınızı seçerek dövüşlerdeki yerinizi almalısınız.

Eski zamanlardan tanıyacağınız Kral Arthur'dan yeni çağın tüm donanımlarına sahip kahramanlarına kadar geniş bir ekibin içerisinde yer alacağınız bu fantastik dövüş oyunu, uzun zamandır aradığınız dövüş oyunlarının o bitmek tükenmek bilmeyen aksiyonunu tam anlamıyla sizlere sunacak. 100'den fazla fantastik karakterin sizleri beklediği Lost Saga'da çevrimiçi olarak düşmanlarınızı alt etme şansına sahip olacaksınız.

Birbirinden farklı birçok oyun modunun bir arada yer aldığı Lost Saga'da heyacan sürekli olarak artacak ve oyundan hiç sıkılmadan uzun süre oynayabileceksiniz. Aynı zamanda kendi klanınızı kurabileceğiniz, farklı klanlar içerisinde kendinize yer bulabileceğiniz, takım maçlarına girebileceğiniz, teke tek diğer oyunculara karşı savaşabileceğiniz oyun gerçekten çok sürükleyici bir oynanışı da beraberinde sizlere sunuyor.

Kontrollerin oldukça kolay olduğu oyunda yön tuşlarıyla hareket ederken klavyeniz üzerinde yer alan A (zıplama), S (savunma), D (saldırı) tuşlarını kullanacaksınız. Ayrıca özel hareketleriniz için bu tuşları birlikte kullanabilir veya klavyeniz üzerinde yer alan 1, 2, 3, 4, ... gibi rakamlarla da kahramanınızı değiştirebilirsiniz.

Dövüş oyunlarına yenilikçi bir sistem getiren Lost Saga'da tam savaşın ortasında karakterinizi ve dolayısıyla stratejinizi de değiştirerek düşmanlarınızı şaşırtabilir ve muhteşem kombolarınızı sergileyebilirsiniz. Tüm bunların dışında arena'da rakiplerinizi alt ettiğiniz zaman onlardan düşen silahları yerden alarak yine düşmanınıza saldırabilir ve onu kendi silahlarıyla hezimete uğratabilirsiniz.

Lost Saga'nın en güzel özelliklerinden bir tanesi de kendi karakterinizi istediğiniz donanımlarla özelleştirebilecek ve hayallerinizin dövüşçüsünü veya kahramanını yaratabilecek olmanızdır. Farklı zırhlar, silahlar, miğmefler, eşyalar ve çok daha fazlasını birleştirebilir, karıştırabilir ve kendi eşsiz dövüş setinizi oluşturabilirsiniz.

Soluksuz bir dövüş oyununda yerinizi almak ve bu heyecana ortak olmak istiyorsanız Lost Saga'yı mutlaka denemenizi öneriyorum.

Not: Lost Saga'yı oynayabilmek için Nexon Avrupa web sitesi üzerinde kendinize ait bir kullanıcı hesabı oluşturmalı ve sizleri yönlendirmiş olduğumuz bağlantı adresi üzerinden oyunun istemcisini indirmeniz gerekmektedir.

ARTILAR

Sürükleyici Oynanış

Basit ve Anlaşılır Kontroller

100`den Fazla Farklı Karakter Seçeneği

Etkileyici Animasyonlar

Eğlenceli Grafikler

EKSİLER

YORUMLAR