Machinarium (Windows 8) (windows)

Machinarium (Windows 8)

Machinarium (Windows 8)
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Machinarium, Amanita Design tarafından geliştirilmiş ödüllü macera oyunudur.

Machinarium, gizli nesneleri bularak ilerlemeye dayanan bulmaca öğeleri ile süslenmiş bir macera oyunudur. Amanita Design tarafından geliştirilen bu ödüllü oyunda robotlar şehrinde yolculuğa çıkacak, zekice hazırlanmış bulmacaları çözerek yolunuza devam edeceksiniz. Tek amacınız var, o da dünyayı yok etmeye çalışan kötü Black Cap Brotherhood’u durdurmak.

Tüm platformlarda kendisine yer bulan ödüllü macera oyunu Machinarium’un Windows 8 için optimize edilmiş sürümüdür. Klasik bul ve tıkla oynanışına sahip oyunda çözmeniz gereken çok sayıda bulmaca bulunuyor. 2 boyutlu grafikleriyle ve karakter animasyonlarıyla öne çıkan bir oyun olan Machinarium’da Josef adında bir robotu yönetiyoruz. Josef’i uyandırarak oyuna başlıyoruz ve robot arkadaşını bulması için ona yardımcı oluyoruz.

Birçok şirket tarafından yılın bağımsız oyunu seçilmeyi başaran Machinarium, odaklanma gerektiren sizi düşünmeye iten bir oyun. Profesyonelce gizlenmiş nesneleri bulmanız yeterli olmuyor, bu nesneleri nerede kullanabileceğinizi de bulmanız gerekiyor. Oyunun gidişatını engelleyen mini bulmacalar üzerinde düşünülerek hazırlanmış ve etkileyici.

Dokunmatik kontrol desteği de sunan oyun, Windows 8/8.1’li tablet ve masaüstü PC’nizde oynayabileceğiniz en iyi bulmaca-macera oyunu.

YORUMLAR