Mafia 2: Tüm DLC Paketleri Türkçe Yama 2.0 (windows)

Mafia 2: Tüm DLC Paketleri Türkçe Yama

2.0
Mafia 2: Tüm DLC Paketleri Türkçe Yama
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
 • DİL SEÇENEKLERİ

  Türkçe

 • TOPLAM İNDİRME

  14,413

 • Üretici

  Oyunçeviri

Mafia 2: Tüm DLC Paketleri Türkçe Yama ile Mafia 2 indirilebilir içeriklerini Türkçe oynayabilirsiniz

Mafia 2: Tüm DLC Paketleri Türkçe Yama eğer Mafia 2 oyununun indirilebilir içeriklerini Türkçe olarak oynamak isterseniz ücretsiz olarak bilgisayarınıza yükleyebileceğiniz bir Türkçe Dil Paketi'dir.

Mafia 2 oyununun çıkışının üzerinden belli bir süre geçmiş olsa da bu kaliteli oyun sahip olduğu derin hikaye ve gelişmiş grafikleriyle halen kendisini oynatabilmekte. Ayrıca oyunun çıkışının ardından oyuna yeni alternatif senaryolar, yeni kostümler ve yeni maceralar ekleyen indirilebilir içerikler ile oyuna duyulan ilgi canlı tutulmuştu. Gönüllü olarak farklı oyunlar için Türkçe yamalar hazırlayan Oyunçeviri ekibi tarafından hazırlanan bu yama da Mafia 2 için yayınlanmış bu indirilebiliri çerikleri Türkçe'leştirmekte. Yamayı yükleyebilmeniz için Oyunçeviri ekibinin Mafia 2 için yayınladığı Türkçe dil paketinin kurulu olması gerekmektedir. Mafia 2 Türkçe Yama'yı bu bağlantıdan indirebilirsiniz.

Mafia 2: Tüm DLC Paketleri Türkçe Yama aşağıdaki indirilebilir içeriklerdeki metinleri, menüleri ve altyazıları Türkçe yapmaktadır:

 • Jimmy's Vendetta
 • Joe's Adventures
 • Betrayal of Jimmy

Yamayı oyunu kurduğunuz klasöre yüklemeniz gerekmektedir. Yamayı yüklemeden önce oyunun kurulu olduğu klasörü yedeklemenizi öneririz. İyi eğlenceler.

YORUMLAR