Market For Windows (windows)

Market For Windows

Market For Windows
DENEME SÜRÜMÜ
İndir 4.78 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Barkodlu satış programı..

market for Windows Programı Gelişmiş Grafik arayüzüyle kullanıcı dostu bir satış ve satış sonrası takip programıdır. Her Türlü Elektronik terazi desteğini sunmaktadır.Bunun yanında markası ne olursa olsun her türlü barkod cihazını destekler. Siz barkod Cihazınızı bilgisayarınıza takın bırakın gerisini progam halletsin. Bunun yanında çok kullanıcılı olma özelliği ve veresiye takip özelliğiyle satış ve stok takibi yapan her işletme için bulunmaz özellikler taşımaktadır.

Ticaret faaliyetlerinizi daha güvenli, hızlı ve kolay yapmanıza imkan verecek yapısıyla yeni nesil yazılımlarla hizmetinizdeyiz. Cari, stok, kasa, barkotlu satış, barkot basımı, elektronik terazi senkronizasyonu, geniş raporlama, SQL veri tabanı ile takipleriniz ve yedekleme işlemleri daha kolay olacak. Yeni çıkacak Ticaret Yasası'na uygunluğu göz önüne alarak hazırlanan Ticari Programlarımız en ekonomik haliyle temin etme imkanı sağlıyoruz. Windows İşletim sistemi ile uyumlu, veri düzenleme, yedekleme ve sistem araçları ile servise en az ihtiyaç duyulan ticari program olma özelliği taşımaktadır.

Kurulumla sistem içine 3200 adet barkodu tanımlanmış ve bilgileri girilmiş ürün yüklenmektedir. Tek yapmanız gereken ürünlerin fiyat ve adet bilgilerini güncelleyerek sistemi çalıştırmaktır.

Not:  Programı kullanabilmeniz için Firebird hizmetine ihtiyaç duyulmaktadır. Fakat bilgisayarınızda yüklü değilse program otomatik olarak kuruyor.