Mass Effect 2 Türkçe Yama (windows)

Mass Effect 2 Türkçe Yama

Mass Effect 2 Türkçe Yama
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mass Effect 2 Türkçe yaması sayesinde oyunun hikayesine dair tüm noktaları kaçırmadan oynayabilirsiniz.

Mass Effect 2, serinin kaldığı yeri en iyi şekilde devam ettiriyor ve hem geliştirilmiş oynanış özellikleri, hem de grafikler, sesler ve daha iyi bir senaryo sayesinde oyuncuları kendisine bağlamayı biliyor. Kahramanımız Shepard'ın Reaper'lara karşı olan mücadelesinde ölmesi ve daha sonra Illusive Man tarafından yeniden hayata döndürülmesiyle devam eden senaryo, önceki oyunda yaptıklarımızdan etkilenen bir yapıya sahip ve böylece kendinize ait bir senaryoyu devam ettirme şansı da bulabiliyorsunuz.

Ancak oyunun çok fazla diyalog içermesi, bu diyalogların ise maalesef İngilizce olması, yabancı dili olmayan oyuncuların pek çok şeyi anlayamamasına sebep oluyor. OyunÇeviri ekibinin hazırladığı Mass Effect 2 Türkçe yaması ise bu sorunun üstesinden kolayca gelebilmenizi sağlıyor ve oyunun menülerinden tutun da diyaloglarına kadar her yanını Türkçe haline getiriyor.

Oyunun 1.02 yamasının kurulu olmasını gerektiren Türkçe yama dosyasını indirdikten sonra sıkıştırılmış dosyayı açabilir ve içerisindeki kurulumu direkt olarak çalıştırabilirsiniz. Sorun yaşamanız durumunda elbette bizlere yorumlar bölümünden aktarmayı da unutmayın.

YORUMLAR