Max Recorder 1.024 (windows)

Max Recorder

Max Recorder
DENEME SÜRÜMÜ
İndir 0.74 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Max Recorder ile ses kaydı yapabilirsiniz

Max Recorder kullanıcılara internet radyosu kayıt ve videolardan ses alma gibi işlerde yardımcı olan br ses kayıt programıdır.

Bilgisayarımızda herhangi bir videoyu seyrederken bu videolardaki sesleri kaydederek ayrı bir ses dosyası haline dönüştürme ihtiyacı hissedebiliyoruz. Önemli konuşmaların notlarını kağıt ve kalemle almak yerine ses kayıtları haline dönüştürmek daha pratik olabiliyor. Bunun yanında canlı konserleri MP3 çalarımızda dinlemek için bu konserlerin videolarındaki sesleri ayıklamamız gerekebiliyor.

İşte Max Recorder bize bu tip durumlarda yardımcı olabiliyor. Max Recorder bilgisayarımızda medya oynatıcımızla oynattığımız videoları, internet üzerinden yayınlanan ses ve video akışlarını farklı ses dosyaları olarak sabit diskimize kaydedebilmekte.

Max Recorder kayıtları farklı parçalara ayırabilme özelliğine de sahip bir yazılım. Fakat programın en çok öne çıkan özelliği diğer video ve ses indirme yazılımlarına göre sunduğu daha yüksek ses kalitesi. Max Recorder eğer kayıtlar arasında ses seviyesi farkı varsa bu ses seviyesini eşitleyebilme özelliğine de sahip.

Kullanıcı dostu bir arayüze sahip olan Max Recorder karışık olmayan ve rahat bir kullanım sunuyor.

YORUMLAR