Metal Reaper Online (windows)

Metal Reaper Online

Metal Reaper Online
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Metal Reaper Online ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir online rol yapma oyunudur

Metal Reaper Online fantastik bir hikayeye sahip olan MMORPG türünde bir online rol yapma oyunu.

Bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunu olan Metal Reaper Online'da post apokaliptik bir hikaye konu alınıyor. Dünyada yaşanan bir 3. Dünya Savaşı sonucu nükleer silahlar ortaya çıkıyor. Bu nükleer silahlar kullanıldıktan sonra büyük şehirler düşüyor ve patlamalar sona erse bile radyoaktif serpinti etkisini devam ettiriyor. Bunun sonucu olarakta hayatta kalmak günlük bir mücadele şekline dönüşüyor, sınırlı kaynaklar üzerinde hakimiyet mücadelesi başlıyor. İşte biz de bu dünyada yer alan bir kahraman olarak oyuna dahil oluyoruz ve kendi hayatta kalma mücadelemizi yönetiyoruz.

Metal Reaper Online'da bir kahraman seçerek oyuna başlıyoruz. Bize 4 farklı kahraman sınıfından birini seçme imkanı veriliyor. Bu kahraman sınıfları kendilerine has yeteneklere sahipler ve farklı silahları kullanmakta ustalaşıyorlar. Kahramnımızı yarattıktan sonra oyunun geniş dünyasına giriş yapıyoruz. Bu dünyada farklı karakterlerle tanışıp çeşitli görevler alıyoruz. Bu görevleri tamamladıkça tecrübe puanı kazanmaktayız ve seviye atlamaktayız. Bu sayede yeni yetenekler öğrenebiliyor ve daha güçlü silahları ve ekipmanları kullanabiliyoruz.

Metal Reaper Online top down shooter, yani kuşbakışı savaş oyunu türünde bir RPG. Oyunun grafikleri genel olarak tatmin edici bir kalite sunuyor. Metal Reaper Online'ın minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

  • Windows XP işletim sistemi
  • 2.0 GHZ çift çekirdekli işlemci
  • 2 GB RAM
  • Nvidia GeForce GT 240 ekran kartı
  • DirectX 9.0c
  • 2 GB boş depolama alanı

Oyunu nasıl indireceğinizi bu yazımıza göz atarak öğrenebilirsiniz:
Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme

YORUMLAR