METAL SLUG 2 (windows)

METAL SLUG 2

METAL SLUG 2
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

METAL SLUG 2 bilgisayarlarınızda oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunudur

METAL SLUG 2 ilk olarak 1998 yılında atari salonlarındaki Neo Geo oyun makinelerinde oynayabildiğimiz oyunun bilgisayar versiyonu.

Windows 7. Windows 8 ve Windows 10 işletim sistemleri üzerinde çalışacak şekilde yapılandırılmış bu yeni METAL SLUG 2, SNK tarafından yayınlandığında büyük beğeni kazanmıştı. 2 boyutlu bir yapıya sahip olan oyunda bir yandan ekranda yatay olarak ilerliyor, diğer yandan etrafı mermi gölüne çeviren düşmanlarımıza karşı savaşıyorduk.

METAL SLUG 2'de dünyayı istila etmeye çalışan askeri güçlere karşı savaşan küçük bir takımın üyelerini kontrol etmekteydik. Kahramanlarımız başta teröristlere ve askeri güçlere karşı savaşırken oyunun ilerleyen aşamalarında uzaylılar da işin içine giriyordu. Yüzlerce standart düşmanın yanısıra dev bölüm sonu canavarı savaşlarına da katılıyorduk.

METAL SLUG 2'de oyuncular farklı silah türlerini toplayıp kullanabiliyorlar, tanklara ve farklı savaş araçlarına binebiliyorlar. Kurtardığımız esirler ise bize yardımcı olmaktalar. Oyunun bilgisayar versiyonunda oynayacağınız bölümü seçebiliyor ya da klasik arcade modunda oyunu oynayabiliyorsunuz.

METAL SLUG 2'nin minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

- 2.4 GHz Pentium 4 işlemci

- 1 GB RAM

- Intel HD Graphics ekran kartı

- DirectX 9.0c

- 500 MB boş depolama alanı

- Klavye, fare