METAL SLUG (windows)

METAL SLUG

METAL SLUG
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

METAL SLUG bilgisayarlarınızda oynayabileceğiniz bir savaş oyunudur

METAL SLUG, 90'lı yıllarda SNK tarafından geliştirilip atari salonlarındaki Neo Geo oyun makineleri için yayınlanmış olan klasik 2 boyutlu aksiyon oyununun bilgisayar versiyonu.

Atari salonlarının altın çağı olan 90'lı yıllarda birbirinden güzel oyunları oynayabilmiştik. METAL SLUG ise önünde sıra olan oyunlardan bir tanesiydi, jetonlarımızı stoklar, arkadaşlarımızla birlikte uzun ve heyecanlı METAL SLUG seansları yaşayabilirdik. Artık bu eğlenceyi CD Projekt'in dijital oyun platformu GOG sayesinde bilgisayarlarımızda da yaşayabiliyoruz.

METAL SLUG'da küçük bir grup askeri yönetmekteyiz. Kahramanlarımız başta isyancı bir ordu ile savaşmak üzere yola çıkıyor; fakat beklenmedik olaylar sonucunda kendilerini uzaylılarla savaşmak zorunda buluyorlar. Bize düşen görev ise karşımıza ne çıkarsa çıksın dünyayı istila etmek isteyen güçleri durdurmak.

METAL SLUG'da oyuncular farklı silahları toplayıp kullanabiliyor, dev bölüm sonu canavarlarıyla savaşabiliyorlar. Esirleri kurtardığımızda bu esirler bize farklı şekillerde yardımcı olmaktalar. METAL SLUG'ın bilgisayar üzerinde çalışan bu versiyonu online oyun moduna da yer veriyor, bu sayede oyunu diğer oyuncularla eşleşerek birlikte oynayabiliyoruz.

METAL SLUG oldukça makul minimum sistem gereksinimlerine de sahip:

- 2.4 GHz Pentium 4 işlemci

- 1 GB RAM

- Intel HD Graphics ekran kartı

- DirectX 9.0c

- 500 MB boş depolama alanı

- Klavye, fare

YORUMLAR