Monkey King (windows)

Monkey King

Monkey King
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Monkey King ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir aksiyon-rol yapma oyunudur

Monkey King internet tarayıcınız üzerinden ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir MMORPG - devasa çoklu oyunculu rol yapma oyunudur. 

Bilgisayarınıza herhangi bir kurulum yapmadan kolayca oynayabileceğiniz Monkey King'de oyunu oynayabilmek için tek yapmanız gereken bir hesap yapmak ve oyuna girmek. Monkey King'de antik Çin efsanelerinden çıkmış bir hikayeye tanık oluyoruz. Çin'den çıkarak batıya doğru yolculuk yaptığımız oyunda savaş sanatlarının ustası olmaya, gizemli büyüler keşfetmeye ve şekil değiştiren ölümsüzleri uyandırmaya çalışarak cenneti titretecek bir savaşa hazırlanıyoruz.

Monkey King oynanış olarak izometrik bakış açısıyla oynanan hack and slash türünde bir oyun. Oyundaki dövüşler esnasında kahramanımızı gerçek zamanlı olarak kontrol ediyoruz ve özel güçlerimizi kullanarak rakiplerimizi yenmeye çalışıyoruz. Monkey King'de bize dört farklı kahraman seçeneği sunuluyor. Oyundaki kahramanlar şu yeteneklere sahipler:

  • Monkey:

Monkey adlı kahramanımız bir kayanın içerisinde 500 yıl boyunca tutsak edilmiştir. Bu 500 yılın ardından kahramanımız önüne çıkan herşeyle savaşmak üzere serbest kalmıştır.

  • Fox:

Fox ilelebet genç kalacak olan bir kahramandır. Kılıç kullanmada usta olan Fox yetenekleriyle göz büyülemektedir

  • Bull:

Baltası ile düşmanlarının korkulu rüyası olan Bull savaştaki yerini almak için sabırsızlanan bir kahramandır

  • Iron Fan:

Iron Fan hem bir prenses, hem bir savaşçı hem de bir kahramandır. Iron Fan kendine has silahıyla düşmanlarının üzerinde egemenlik kurmaya hazır bir şekilde beklemektedir.

Monkey King oyun içi diğer oyuncularla sohbet edebilmenizi mümkün kılan bir sohbet sistemine de sahip. Eğer bilgisayarınızda yer kaplamayacak, kurulum gerektirmeyecek ve zengin bir içerik sunan bir MMORPG oynamak isterseniz Monkey King'i deneyebilirsiniz.