Mulberry 4.0.9a1 (windows)

Mulberry

Mulberry
ÜCRETSİZ
İndir 9.40 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mulberry programı ile web tabanlı e-posta servislerinizi direkt olarak bilgisayarınızdaki bir e-posta istemcisi ile kullanabilirsiniz.

Mulberry programı, Windows işletim sistemli bilgisayarlarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz bir e-posta istemcisi olarak karşımıza çıkıyor ve hem kolay kullanımı hem de çok sayıdaki özelliği ile öne çıkıyor diyebilirim. Temel olarak web tabanlı e-postalarınızı direkt olarak bilgisayarınızda kullanmak için yükleyebileceğiniz uygulama, bu sayede tüm mesajlarınızı bilgisayarınızda depolamanızı sağlıyor ve web servisine giriş yapmadan hepsini cevaplandırabiliyor, arşivleyebiliyorsunuz.

E-postalar web tabanlı mail servisinize düştükçe program tarafından otomatik olarak senkronize ediliyorlar ve bilgisayarınızda depolanıyorlar. Daha sonra belirlediğiniz klasör ve kategori filtrelerine göre gelen kutusunun gerekli kısımlarında hemen listeleniyorlar.

Tabii ki kişilerin daha kolay yönetimi için bir kişiler listesi de uygulama içerisinde mevcut. Böylece kişilerin adları, adresleri, telefonları gibi tüm gereken iletişim bilgilerine ulaşabiliyorsunuz. Kişilerin gruplanabilmesini sağlayan program, böylece dilerseniz belli gruplara toplu gönderimler yapmanıza da imkan tanıyor.

Eğer takviminize çeşitli toplantı ve organizasyonları girmek isterseniz bunu da Mulberry ile kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Kişi listenizin takviminiz ile eşleşebilmesi sayesinde kiminle ne yapmanız gerektiğini öğrenmek de çok kolay.

Ücretli e-posta programlarını kullanmak istemeyenlerin beğeneceklerine inandığım uygulama, sık sık e-postalar alıp gönderenlerin bu konudaki yönetim ihtiyaçlarına iyi bir şekilde cevap verecektir.

YORUMLAR