Mussoumano Game (windows)

Mussoumano Game

Mussoumano Game
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Mussoumano Game, reklekslerinizi ölçen son derece eğlenceli bir sonsuz koşu oyunu.

Mussoumano Game, kız arkadaşları kaçırılan bir Arap şeyhine yardımcı olduğumuz oynaması zor ancak eğlenceli bir sonsuz koşu türünde oyundur. İlginç hikayesinin yanında atmosferi ile de dikkat çeken bu oyun hem tablet hem de masaüstü kullanıcılarına yönelik hazırlanmış ve ücretsiz olarak oynanabiliyor.

Oyuna daha ilk girişinizde sizi Arap şehirlerinde duyabileceğiniz bana göre ilginç bir müzik ve tam tip diyebileceğim bir Arap şeyhi ile karşılaşıyoruz, ekranın herhangi bir yerine dokunduğumuzda yine ilginç bir ses efektinin ardından oyuna giriş yapıyoruz. Karakterimiz koşarak başlıyor ve oyun boyunca sadece boşluk / fare sağ tuşunu kullanıyoruz. Şeyhin kız arkadaşlarını kurtarmak için özel bir şey yapmamız gerekmiyor; yanından geçmemiz yeterli oluyor. Oyunda biraz ilerledikten engeller aşılmaz bir hal alıyor ve şeyhimiz deve, uçan halı kullanmaya başlıyor.

Oyun boyunca topladığımız altınlar ise oldukça önemli. Bu altınları kullanarak şeyhimizin kullandığı araçları yükseltebiliyor ve karakterimizin daha yetenekli olmasını sağlayabiliyoruz. Ayrıca kazandığımız puanlar sonrası çeşitli unvanlara sahip oluyoruz.

Mussoumano Game, refleks geliştirmek için birebir diyebileceğim bir oyun. Hem de küçük boyutlu ve ücretsiz.

YORUMLAR