My Locker 3.1 (windows)

My Locker

3.1
My Locker
ÜCRETSİZ
İndir 0.18 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

My Locker programını kullanarak bilgisayarınızdaki dizin ve dosyaları kolayca kilitleyebilir ve şifreleyebilirsiniz.

My Locker programı, bilgisayarınızda yabancıların göz gezdirmesini istemediğiniz dosyalar varsa, onları korumak için kullanabileceğiniz ücretsiz ve basit programlardan bir tanesi. Bilhassa birden fazla kullanıcının kullandığı bilgisayarlarda yaşanan sorunların üstesinden gelebilmek için kullanabileceğiniz uygulama sayesinde, sadece sizin açabileceğiniz dosyalar hazırlayabilir ve böylece iş dökümanları, eğitim dökümanları gibi belgeleri başkalarından koruyabilirsiniz.

Uygulamanın arayüzü çok kolay kullanılır bir şekilde hazırlandığından dolayı dosyalarınız üzerinde işlem yapmak sadece bir kaç dakikanızı alacaktır. Dosya tarayıcısını kullanarak belirlediğiniz dizinleri program içerisine ekleyebilir ve kilitleme butonuna basarak tüm dizini kilitleyebilirsiniz.

Belirlemiş olduğunuz klasörü kilitledikten sonra bir şifre de belirleyebilir ve böylece daha fazla koruma elde edebilirsiniz. Ancak şifrenizi unutmamanız gerektiği için belirlediğiniz şifrenin kolay hatırlanır ancak kolay kırılamaz bir şifre olduğundan emin olmalısınız.

Kullanırken bilgisayarınızın performansını herhangi bir şekilde etkilememesi nedeniyle sorunsuzca ve hızlı bir şekilde kullanabilirsiniz. Her ne kadar daha gelişmiş programlar olsa da basit yoldan dosya ve klasör kilitleme işlemleri için bilgisayarınızda bulundurmayı unutmayın.

YORUMLAR