NBA 2K18 (windows)

NBA 2K18

NBA 2K18
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

NBA 2K18 bilgisayarlarınızda oynayabileceğiniz bir basketbol oyunudur

NBA 2K18 eğer gerçekçi bir basketbol tecrübesi yaşamak isterseniz size aradığınız eğlenceyi sunacak bir basketbol oyunu.

2K Games, yıllardır NBA 2K serisi ile belli bir kalite çizgisini koruyor. NBA 2018 heyecanını yine bu yıl tekrardan oyun sayesinde yaşama imkanına sahip olacağız. Eskiden oynadığımız Electronic Arts'ın NBA Live serisi, son oyunlarında beklentileri karşılayamamış ve basketbol oyunlarında liderliği NBA 2K serisine devretmişti. NBA 2K ise bu lider konumunu kötüye kullanmamış ve bize gerçekten iyi bir oyun tecrübesi yaşatan oyunlar sunmuştu. NBA 2K18 de serinin son halkası olarak yine basketbol sporunu seven oyuncularla buluşuyor.

Simülasyon niteliğinde bir oyun olan NBA 2K18, yüksek gerçekçiliği hedefliyor ve oyuncuların kendilerini bir basketbolcu olarak görebilmesini sağlıyor. Oyuncular NBA 2K18'de bir kahraman yaratarak kariyerr mücadelelerine adım atıyorlar. Bu kariyer yolculuğuna seçmelerle başlıyoruz ve bir NBA takımında ilk 5'e girmeye çalışıyoruz. Maçlarda yeteneklerimizi sergiledikçe de menejerlerin dikkatini çekerek transfer teklifleri alıyoruz. İşte bu süreç boyunca kariyerimizi kendimiz yönlendirmekteyiz.

NBA 2K18'de yüzlerce gerçekçi animasyon, oyuncu geliştirme sistemi, lisanlı gerçek NBA takımları ve NBA oyuncuları bir araya geliyor. Oyunun grafik kalitesi ise oldukça yüksek. NBA 2K18'nin rahatlıkla bilgisayarlar üzerinde oynayabileceğiniz en kaliteli basketbol oyunu olduğu söylenebilir.

YORUMLAR