Neswolf Folder Blocker Pro 1.0.0.0 (windows)

Neswolf Folder Blocker Pro

Neswolf Folder Blocker Pro
ÜCRETSİZ
İndir 0.30 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Neswolf Folder Blocker Pro ile klasörlerinize erişimi denetleyebilirsiniz

Neswolf Folder Blocker Pro kullanıcılara klasör kilitleme konusunda yardımcı olan ve tamamen ücretsiz olarak kullanılabilen bir şifreleme programıdır.

Eğer iş hayatımızda, okulda veya evde kullandığımız bilgisayarlarımızı farklı kullanıcılar ile paylaşıyorsak kimi zaman kişisel verileri depolama ihtiyacımız doğuyor. Fakt aynı bilgisayarı farklı kullanıcılar tarafından paylaşmamız kişisel bilgilerimizi tehlikeye atabiliyor. Bu kişisel dosyalarımıza izinsiz erişimler çok önemli ve hassas verilerimizin çalınması anlamına gelebiliyor.

Eğer bir bilgisayarı farklı kullanıcılarla paylaşmak zorundaysak ve kişisel bilgilerimizi güvence altına almak istiyorsak Neswolf Folder Blocker Pro oldukça işimize yarayacak bir yazılım olacaktır.

Neswolf Folder Blocker Pro temel olarak bilgisayarlarımızda depoladığımız klasörleri kilitleyebilen, bu sayede klasör içindeki dosyalarımıza erişimi engelleyebilen bir programdır. Bu işi yapmak oldukça basit. İlk olarak programı açarak bir ana şifre belirliyorsunuz. Programı açmak ve kapamak için bu şifreyi kullanıyorsunuz. Daha sonra program arayüzünden kilitlemek istediğiniz klasörü seçerek "Lock Folder" tuşuna tıklayarak klasörü erişime kapatabiliyorsunuz. Ancak programı tekrar çalıştırarak program aracılığıyla kilitli klasörlerin kilidini "Unlock Folders" sekmesinden benzer şekilde kaldırabiliyorsunuz.

Neswolf Folder Blocker Pro genel olarak ihtiyacı karşılayan ve pratik bir kullanıma sahip olan bir şifreleme yazılımıdır.

YORUMLAR