Neswolf Folder Lock 1.0.0.0 (windows)

Neswolf Folder Lock

Neswolf Folder Lock
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Neswolf Folder Lock ile klasörlerinizi erişime kapatabilirsiniz

Neswolf Folder Lock kullanıcılara kişisel klasörleri için erişim kısıtlama ve şifresiz klasör kilitleme imkanı sunan ücretsiz bir klasör kilitleme programıdır.

Günlük hayatımızda veya iş hayatımızda kullandığımız bilgisayarlarımızı farklı kullanıcılarla paylaşabiliyoruz. Bu nedenle kendimize özel kişisel bilgilerimizi bu bilgisayarlarda depolamak riskli olabiliyor. Bunun yanında her ne kadar güvenlik yazılımlarını kullansak da internet üzerinden gelen tehditler ve hack girişimleri nedeniyle hassas bilgilerimiz tehlike altına girmekte. Bu nedenle dosyalarımızı gizlemek veya erişime kapatmak bir ihtiyaç haline geliyor.

Neswolf Folder Lock bize bu tip durumlarda yardımcı olabilen bir güvenlik yazılımıdır. Programın en önemli özelliği seçeceğimiz klasörleri kilitlemesi ve herhangi bir şifre girdisi istemeden bu işlemi gerçekleştirebilmesidir. Eğer bir kullanıcı Neswolf Folder Lock ile kilitlediğiniz klasöre erişmek isterse erişime yetkisi olmadığını belirten bir ileti ile karşılaşmaktadır.

Neswolf Folder Lock ile klasör kilitleme işlemi gayet kolay bir şekilde gerçekleştirilebiliyor. Program aracılığıyla klasör kilitlemek için tek yapmanız gereken program arayüzünden kilitlemek istediğiniz klasörü seçmek ve "Lock" tuşuna tıklamaktır. Bu işlemden sonra Neswolf Folder Lock ile kilitlenen klasörler yalnızca Neswolf Folder Lock aracılığıyla açılabilmektedir. Program gayet hızlı bir şekilde kilitleme işini gerçekleştirmekte ve kullanıcılara zahmetsiz bir çözüm sunmaktadır.

YORUMLAR