Nosgoth (windows)

Nosgoth

Nosgoth
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Nosgoth, PvP üzerine kurulu bir online aksiyon oyunudur

Nosgoth ilk olarak 90'lı yıllarda çıkış yapan ünlü Legacy of Kain oyunlarının geçtiği evrende geçen bir online RPG oyunu.

Free to Play sistemiyle geliştirilen yani ücretsiz olarak oynanabilen bir oyun olan Nosgoth'ta insanların ve vampirlerin arasında yüzyıllardır süregelen savaşa dahil olmaktayız. Bu savaşta tarafımızı seçerek aksiyona dalıyoruz ve PvP karşılaşmalarında diğer oyuncularla çarpışıyoruz. Oyundaki temel amacımız ise karşı tarafa üstünlük sağlayarak Nosgoth adlı bölgenin kontrolünü ele geçirmek.

Nosgoth oynanış olarak kendine has bir savaş yapısına sahip. Alışılagelmiş online oyunlardan oldukça farklı dinamiklere sahip olan Nosgoth'ta insanlar ve vampirler farklı yeteneklerle donatılmış. İnsanlar genel olarak vampir avlamak için mesafeli saldırıda etkili ateşli silahları veya arbalet ve yay gibi silahları kullanıyorlar. Vampirler ise doğa üstü güçlerinin yardımıyla havada süzülebiliyor, avlarının üzerine aniden atlayabiliyor ve yakın dövüşte üstün güçlerinden faydalanabiliyorlar. Takımlar halinde yapılan karşılaşmalarda ise taktikler ön plana çıkıyor ve takım oyunu önem kazanıyor.

TPS türünde bir oyun yapısına sahip olan Nosgoth'ta kahramanımızı 3. şahıs bakış açısını kullanarak yönetiyoruz.

Oyunu nasıl indireceğinizi bu yazımıza göz atarak öğrenebilirsiniz:
Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme