Odyssey Reborn (windows)

Odyssey Reborn

Odyssey Reborn
ÜCRETSİZ
İndir 9.62 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Odyssey Reborn ücretsiz olarka indirip oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunudur

Odyssey Reborn eğer "old school" yani retro tarza sahip oyunları özlüyorsanız oldukça hoşunuza gidebilecek bir rol yapma oyunu.

Bilgisayarlarınıza tamamen ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir RPG oyunu olan Odyssey Reborn tam anlamıyla rol yapma oyunlarının eski stiline sadık kalan bir oyun. Ortaçağ'da geçen fantastik bir hikayeye sahip olan Odyssey Reborn tıpkı SNES zamanında oynadığımız basit grafikli; fakat bol eğlence sunan oyunları hatırlatıyor. Oyuna kendi kahramanımızı seçerek başlıyoruz. Oyun içerisinde 6 farklı kahraman sınıfı yer alıyor. Kılıç ustası Knight, gizlilik ve kurnazlık ustası Rogue, büyü ustası Mage, kara büyünün efendisi Necromancer, kutsal bir güçle savaşan Cleric ve Crusader seçebileceğimiz kahramanlar.

Odyssey Reborn oynanış olarak sıra tabanlı değil. Oyunda gerçek zamanlı savaş sistemi yer alıyor, yani bir hack and slash oyunu olarak nitelendirilebilir. Kuşbakışı görüş açısıyla oynadığımız oyun online altyapıya sahip ve internet üzerinden diğer oyuncularla oyunu oynayabiliyoruz. PvP ağırlıklı bir oyun olan Odyssey Reborn'da PvE tarzı yani yapay zekaya karşı savaşlar bulabilmek de mümkün. Özet olarak; oyunu diğer oyuncularla savaşmak için oynayabildiğiniz gibi diğer oyuncularla birlikte yapay zekaya sahip düşmanlarla savaşmak için de oynayabiliyorsunuz.

Odyssey Reborn hemen hemen her bilgisayarda çalışabilmesi için inanılmaz düşük sistem gereksinimlerine sahip. Oyunu 66 MHZ işlemcisi olan ve antika niteliğindeki bilgisayarlarda bile oynayabilirsiniz. Oyunun minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

  • Windows 7 işletim sistemi
  • Herhangi bir işlemci
  • 250 MB RAM
  • Direct X uyumlu ekran kartı
  • 500 MB boş depolama alanı
  • Herhangi bir ses kartı

YORUMLAR