Only If (windows)

Only If

Only If
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Only If ile oldukça sıradışı bulmacaları çözmeye çalışıyoruz

Only If eğer yaratıcı bir hikayeye sahip olan oyunları oynayamayı seviyorsanız hoşunuza gidebilecek bir macera oyunudur.

Bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir bulmaca oyunu olan Only If'te oldukça ilginç bir hikayeye tanık oluyoruz. Oyunda Anthony Clyde adlı bir kahramanı yönetmekteyiz. Anthony Clyde adlı kahramanımız bir önceki gece çılgın bir partiye katılmıştır. Bu ateşli partiden sonra kendini tanımadığı bir yatakta uyanarak bulan kahramanımız hiçbir şeyi hatırlamamaktadır. Sanki hafızası tamamen silinmiştir. "Peki buraya nasıl gelmiştir? Onu kimler buraya getirmiştir?" gibi sorular aklında dönüp dururken kahramanımız bu ortamdan kaçmak ister. Fakat bu iş sandığı kadar kolay olmayacaktır; çünkü görünmeyen; fakat sürekli onu takip eden bir şey onun kaçışını engellemek için elinden gelen herşeyi yapmaktadır.

Only If'de kahramanımızı birinci şahıs bakış açısından kontrol ediyoruz. Maceramız boyunca deneyimsel ve beklenmedik şeylerle karşılaşacağız. Kimi zaman çevremizdeki öğelerin mi yoksa dünyayı algılama şeklimizin mi değiştiğini ayıramayacağımız bir yapıya sahip olan oyun adeta zihninizle oynayacak. Oyunda ölümünüze atlamanın sizi öldüreceğinin mi yoksa kurtaracağının mı kararını siz vereceksiniz.

Only If'in minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

  • Windows XP SP2 ve üzeri
  • 2.2 GHZ çift çekirdekli işlemci
  • 2 GB RAM
  • Nvidia GeForce 8800 GT vey ATI Radeon HD 4770 ekran kartı
  • DirectX 9.0c
  • 1 GB boş depolama alanı
  • DirectX 9.0c uyumlu ses kartı

Oyunu yüklemek için bu yazımızdaki bilgilerden yararlanabilirsiniz:

Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme

YORUMLAR