Outlast Türkçe Yama

Outlast Türkçe Yama
ÜCRETSİZ
2  
0  
0  
0  
1  
kullanıcı

Outlast Türkçe Yama ile oyununuzu Türkçe hale dönüştürebilirsiniz

Outlast Türkçe Yama eğer korku oyunu oynamayı seviyorsanız oldukça hoşunuza gidecek bir yapım olan Outlast için Oyunçeviri ekibi tarafından hazırlanmış Türkçe yamadır. 

Outlast'ta Miles Upshur adlı kahramanımızı yönetmekteyiz. Kahramanımız gizemli bir kaynaktan aldığı bir mesaj üzerine terkedilmiş bir akıl hastanesini ziyaret ederek bu hastanede gerçekleşen dehşet verici olayları keşfetmeye çalışıyor. Miles, yakın dövüşte çok da yetenekli olmadığı için oyun size zayıf olduğunuz hissiyatı vermekte. Bu da çevrenizde olup bitenlerden ürkmeniz için size daha çok sebep sunuyor. Oyunda cep telefonumuzun ışığını kullanarak ıssız koridorlarda dehşet verici olaylar arkasındaki sır perdesini çözecek notları arıyoruz. Outlast için hazırlanan bu yama da bu notları tamamen Türkçe olarak okumamıza yardımcı oluyor.

Gönüllü bir ekip olan Oyunçeviri tarafından hazırlanan bu yama oyundaki menüleri, altyazıları ve oyun içinde keşfedeceğimiz notları tamamen Türkçe yapıyor ve oyunun hikayesini daha iyi anlamamıza imkan veriyor. Eğer korku oyunlarını seviyorsanız ve Outlast'ı denemeyi düşünüyorsanız bu yamayı kaçırmayın.

Not: Yamanın kurulum dosyası zararlı yazılım olarak algınlandığı için indirme bağlantısı kaldırılmıştır. Alternatif olarak aynı kategoride yer alan diğer yamalara göz atabilirsiniz.

YORUMLAR