PC Desktop Cleaner 1.1 (windows)

PC Desktop Cleaner

1.1
PC Desktop Cleaner
ÜCRETSİZ
İndir 1.19 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

PC Desktop Cleaner, kalabalık ve karışık masaüstlerinizi tek bir tıklama ile temizleyebileceğiniz ücretsiz ve kullanımı basit bir program.

PC Desktop Cleaner, dolup taşmış ve kötü görünüme sahip olan bilgisayar masaüstlerinizi temizlemek için geliştirilen bir masaüstü temizleme programı. Eğer bilgisayarınızın masaüstünü düzenli olarak düzenleyen dikkatli kullanıcılardan bir tanesi değilseniz, bu program sayesinde masaüstü temizleme işlemlerini tek bir tıkla gerçekleştirebiliyorsunuz.

Masaüstünde bulunan tüm dosya ve dökümanları bir liste olarak size gösteren program, bu listeden istediklerinizi seçerek geri kalan tüm dosya ve dökümanları farklı bir dosya içerisinde korumaya devam eder. Gereksiz dosyaları silme ve aynı içerikteki dosyaları temizleme özelliklerine sahip olan PC Desktop Cleaner sayesinde pc masaüstünüz daima temiz kalır.

Elle yapmaya kalktığınızda çok fazla zaman geçirmeniz gereken masaüstü temizleme işlemleri, bu program sayesinde tek bir tıkla saniyeler içerisinde kolayca gerçekleşiyor. Kullanımı oldukça basit olan program içerisinde masaüstü temizleme, temizlenen dosyalar içerisinde arama ve ayarlar olarak toplam 3 farklı menü bulunuyor. Programı biraz kurcaladıktan sonra gerekli ayarları yaparak, ayarladığınız kriterleri sağlayan dosyalar otomatik olarak masaüstünüzden başka bir dosyaya taşınır, arşivlenir yada tamamen silinir.

Eğer güvenebileceğiniz bir PC masaüstü temizleme programı arıyorsanız, PC Desktop Cleaner'ı sitemizden ücretsiz olarak indirerek hemen tertemiz bir masaüstüne kavuşabilirsiniz.