Pirate World (windows)

Pirate World

Pirate World
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pirate World, fantastik bir dünyada geçen ücretsiz bir korsancılık ve MMORPG oyunudur.

Web üzerinden oynayabileceğiniz ücretsiz oyunlar tayfasına yepyeni bir oyun daha katıldı! Pirate World, korsan temasını seven tüm oyuncular için MMORPG tarzıyla beraber sunucularını dünyaya açtı. Biz de gemilerimizi hazırladık, toplarımızı tüfeklerimizi kuşandık ve azgın dalgalarda ganimet avlamaya çıktık!

Öncelikle ücretsiz online oyun geçmişiniz varsa Pirate World'te hiç yabancılık çekmiyorsunuz. Web tabanlı olarak iki boyutlu bir dünya, envanter, yetenek ve karakter geliştirmeleri, büyülü bir dünya sizleri bekliyor. Karakteriniz oluşturduğunuz anda sizi yönlendiren yardım sistemiyle korsancılık ögelerine dair geminizi ve silahlarınızı yükseltmeyi de hızlıca öğrenmiş oluyorsunuz. Bu noktada sunucuların yeni açılması şerefine çeşitli ödüller de yüzünüzü gülümsetiyor. Ancak hepsini kullanmak için biraz beklemek isteyebilirsiniz, zira ilk seviyelerde oldukça hızlı bir şekilde yükseliyorsunuz.

Tema ve oyun dünyası her ne kadar güzel ve fantastik olsa da ğek çok noktada sorun var. MMORPG ile harmanlanmaya çalışmasıyla uğraşacağınız çok fazla şey sizi bekliyor. Örnek olarak haritanın belirli yerlerinde saldırılacak alanlar, yakalanacak hayvanlar veya en basitinden tamamlanacak binlerce görev var. Bunların ekrana sığdırılması pek özenle yapılmadığı için arayüz çok kalabalık görünüyor. Şehirden uzakta, geminizle sefere çıktığınızda biraz daha iyi bir atmosfer alıyorsunuz. Gemi savaşları da web tabanlı bir oyuna göre fena değil. Biraz strateji, biraz dikkat, bolca da bekleme yapacaksınız. Tahmin ettiğiniz üzere savaş sistemi sıra tabanlı.

Korsanlardan ziyade tamamen fantastik bir evrende geçtiği için birbirinden farklı pek çok ırk var. Bunlara bağlı olarak değişen, veya denizlerde karşılaştığınız kimi hayvanları evcilleştirebiliyorsunuz. Klasik MMORPG oyunlardan alışkın olduğumuz bu sistem, yine zindan, PvP gibi olmazsa olmazlarla birleştirilmiş. Seviye atladıkça ulaşacağınız içeriklerin sayısı fazla, ama oyun size her seferinde fırsat vermiyor. Bunun nedeni de yine ücretsiz bir oyun olduğu için oyun içi satın alma ögelerinin fazla oluşu. Premium dükkanlar, altın satımı, eşya yükseltme, hayvanlar, aklınıza gelebilecek her şey gerçek parayla döndürülebiliyor. Bu da haliyle oyuna büyük bir dengesizlik getiriyor.

Eğer ferah ferah ganimetimin peşinde koşayım, bir yandan da Vorlyria'nın büyülü dünyasını keşfedeyim diyorsanız hemen yukarıdaki butondan oyunu oynamaya başlayabilirsiniz. Pirate World tamamen ücretsiz ve web tarayıcısı üzerinden oynanabiliyor.

YORUMLAR