Pop the Lock (windows)

Pop the Lock

Pop the Lock
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Pop the Lock, numarayı simgeleyen yuvarlağa dokunarak kilidi açmaya çalıştığınız beceri odaklı bir oyun.

Pop the Lock, basit ancak keyif veren oyunlar arasında ve zaman geçirmek adına kafa yormadan oynanabilecek oyunlar listenize almanızı tavsiye ederim. İster Windows Phone telefonunuzda isterseniz de Windows bilgisayarınızda veya tabletinizde oynayabileceğiniz oyunda adından da tahmin edeceğiniz üzere kilitli mekanizmayı açmaya çalışıyorsunuz.

İşe veya okula giderken yolculuk esnasında, misafirliğe gittiğinizde canınız sıkıldığında veya evinizde kafanızı boşaltmanız gerektiğinde açıp kısa süreliğine oynamak üzere bir oyun arıyorsanız bilgisayarınızın yanı sıra telefonunuzda oynayabileceğiniz Pop the Lock’a bir şans vermelisiniz.

Türk yapımı olarak öne çıkan oyunda kiliti kaldırmak için hareketli ve dokunduğunuzda aniden duran kırmızı çizgiyi kilidi açan numarayı temsil eden sarı renkli yuvarlağın üzerne getirmeniz gerekiyor. Zamanlamayı tutturamazsanız hatanız görmezden gelinmiyor ve sil baştan başlıyorsunuz. Sarı renkte yuvarlak numarayı temsil ettiğinden her dokunuşunuzda başka bir noktada beliriyor. Her bölümde kaç numara dokunmanız gerektiği kilidin ortasında gösteriliyor.