Reddit/Imgur Browser 1.0.0.0 (windows)

Reddit/Imgur Browser

Reddit/Imgur Browser
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    395

  • ÜRETİCİ

    Valentin Cotta

Reddit ve Imgur üzerindeki fotoğrafları en kolay yoldan görüntülemek için bu ücretsiz programı kullanabilirsiniz.

Reddit/Imgur Browser programı, sık sık görsel paylaşımları için kullanılan Reddit ve Imgur servislerinde yer alan resim galerilerini en hızlı ve kolay yoldan tarayabilmek ve gezebilmek için kullanabileceğiniz ücretsiz uygulamalardan birisi. Eğer bu sitelerin web arayüzlerini kendiniz için yetersiz buluyorsanız ve çok daha kolay yoldan resim ve fotoğrafları incelemek istiyorsanız kesinlikle göz atmayı unutmamalısınız.

Programın arayüzü oldukça güzel ve kolay kullanılır yapıda tasarlandığı için kullanımınız sırasında bir sorunla karşılaşmanız olası değil. Açılır listeler sayesinde direkt olarak ilginizi çeken kategorileri seçebilir, küçük resim önizleme desteği ile bütün bir görseli açmadan görüntüleme yapabilirsiniz.

Programdaki klavye kısayolları, fotoğraflar ve resimler arasında hemen geçiş yapabilmenize de imkan tanıyor. Her ne kadar toplu fotoğraf indirme yapamasa da, teker teker fotoğrafları tek bir butonla indirmenize izin veriyor.

Sık sık fotoğraf arşivleri yapanların veya boş vakitlerinde ilgi çekici fotoğraflar görmek isteyenlerin bilgisayarlarında bulundurmaktan keyif alacakları bir program olduğu için Reddit/Imgur Browser'ı denemeyi unutmamalarını öneriyorum.

YORUMLAR