Reigns: Game of Thrones 1.0 (windows)

Reigns: Game of Thrones

1.0
Reigns: Game of Thrones
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Reigns: Game of Thrones, çok sevilen mobil oyun Reings'in Game of Thrones karakterleriyle elden geçirilmiş halidir.

Reigns: Game of Thrones, ödüllü HBO® TV dizisi Game of Thrones® 'in mirasçısı ve Nerial and Devolver Digital'ten Reigns serisi Reigns'i canlandırdı. Melisandre'nin ateşli vizyonları aracılığıyla, Demir Taht'ı Cersei Lannister, Jon Snow, Daenerys Targaryen ve dahası, Yedi Krallığın karmaşık ilişkilerini ve düşman gruplarını dikkatli bir şekilde ele alalım. Siyasi rakipleri dışlamak için acımasız taktikleri kullanın ve senin fickle bannerman üzerinde geçirimsiz çekicilik sürdürün. Saltanatınızı uzatmak için halkın dengesini ve iyiliğini koruyun ve belki de bir gün, gelecek kışın dehşetini sürdürebilir.

Zorlu Oyuncular: Demir Tahttan Cersei Lannister, Jon Snow, Daenerys Targaryen, Tyrion Lannister, Sansa Stark ve daha fazlası. Hikayelerine özgü meydan okumalar ve gizemlerle yüzleşmek için kilidini açtığınız her kral ve kraliçe arasındaki değişim.

İradenizi İfade Et: Yedi Krallığın kaderini değiştirmek için sola ya da sağa sola, Westeros halkının ateşli memnuniyeti ve öngörülemeyen taleplerini duyunca sonsuza dek. Belli bir karakter rahatsız edici olursa, Majesteleri'ndeki kaygılarını ortadan kaldırmak için kartlarını yarıya kadar yırtıp - ne pahasına olursa olsun?

Reenvision Westeros: Melisandre’ın vizyonları sizin oyun alanınız ve Iron Throne’ye oturacak olanların kaderlerini hayal etmek için televizyon dizisinin ötesine uzanıyor. Sansel Stark'ın Jaime Lannister ile evlenmesi durumunda Baelor'un Büyük Sept'u Cersei olarak yeniden inşa edin veya Yedi Krallık'ın yolunu keşfedin.

Regal Mini Oyunları: En güçlü yöneticilerin bile endişelerini bir kenara bırakıp, şimdi ve o zaman daha önemsiz meselelere katılmaları gerekiyor. Jousting'den taverna kavşaklarına kadar, bu rahatsızlıklar sonuçsuz kalmaz!

 

YORUMLAR