Riders of Icarus (windows)

Riders of Icarus

Riders of Icarus
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Riders of Icarus ücretsiz olarka oynayabileceğiniz bir online RPG oyunudur

Riders of Icarus, MOORPG türüne ilginç yenilikler kazandıran bir online rol yapma oyunu.

Bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Riders of Icarus'da ejderhalar gibi fantastik canavarların, büyülü güçlerin ve kılıç ustalarının bir arada bulunduğu bir evrene konuk oluyoruz. Bu evrende tarafımızı ve kahramanımızı seçerek maceramıza başlıyoruz. Oyunun kahraman yaratma ekranında kahramanımızı kişiselleştirmek için birçok farklı seçeneğe sahibiz. Oyunculara sunulan kahraman sınıflarının herbiri bize farklı bir oyun stili sunuyor. Yakın savaş ana tercihinizse silah ustalığıyla öne çıkan kahramanlardan birini, mesafeli savaş ana tercihinizse büyü gücünde veya avcılıkta usta bir sınıf seçebiliyorsunuz.

Riders of Icarus'u benzer MMORPG oyunlarından ayıran özellik oyunda aksiyon dolu hava savaşlarına yer verilmesi. Oyunda klasik şekilde yay olarak zindanlara girebiliyor, PvP yapabiliyoruz. Fakat oyunda çok sayıda farklı binek seçeneği yer alıyor. Bu bineklerin büyük bölümü de uçan binekler şeklinde. Oyuncular bu uçan binekleri kullanarak havada düşmanlarıyla savaşabiliyorlar.

Riders of Icarus'un grafiklerinin tatmin edici bir kalite sunduğu söylenebilir. Oyunun minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

Riders of Icarus Sistem Gereksinimleri

- Service Pack 2 yüklü Windows Vista işletim sistemi

- 3.3 GHZ Intel Core i3 2120 veya 3.3 GHZ AMD A8 5500 işlemci

- 4 GB RAM

- GeForce GTX 260 veya AMD Radeon HD 7670 ekran kartı

- DirectX 9.0c

- İnternet bağlantısı

- 30 GB boş depolama alanı

- 16 bit ses kartı

Oyunu nasıl indireceğinizi bu yazımıza göz atarak öğrenebilirsiniz:
Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme

YORUMLAR