Rise of Incarnates (windows)

Rise of Incarnates

Rise of Incarnates
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Rise of Incarnates, ücretsiz olarak oynanabilen, gelişmiş dövüş tekniği ve muazzam karakterlere sahip harika bir oyundur.

Bandai Namco Games tarafından geçtiğimiz dönemlerde duyurulan Rise of Incarnates, oyun severlerin merakla beklediği yapımlar arasında yer alıyordu. Gelişmiş dövüş tekniği ve birçok oyun türünün özelliklerini içinde barındıran yapısı sayesinde, ilerleyen dönemlerde de adından sıkça söz edeceğiz gibi duruyor.

Rise of Incarnates, içinde birçok oyun türünü barındırıyor. Fakat oyunu daha çok MOBA kategorisi içinde değerlendirebiliriz. Başarılı olmak için arkanızda başka bir güce daha ihtiyaç duyacaksınız. Oyunda dövüşler 2 vs. 2 şeklinde gerçekleşiyor. Karakterlerimiz benzersiz mitolojik yeteneklere sahip. Her birinin eşsiz bir rolü ve çığır açan özellikleri bulunuyor. Bunların arasında: Mephistopheles, Ares, Lilith, Grim Reaper, Brynhildr, Odin, Ra ve Fenrir var. Oynayacağımız karakter havuzunun git gide genişleyeceğini de unutmayalım. 

Oyunda başarılı olmak için taktik ve stratejilerinizi iyi belirlemelisiniz. Biraz önce bahsettiğim gibi her karakter farklı özel yeteneklere sahip. Dolayısıyla takım kompozisyonunuzu iyi oluşturmalısınız. Rise of Incarnates'de harika grafikler ve muazzam bir atmosfer var. Gerçekliğin içinde varolan karakterlerimiz New York, San Francisco, Londra ve Paris'te karşı karşıya geliyorlar. Kısa zamanda oyuna alışıp kendinizi bu evrenin içinde kaybedeceğinize emin olabilirsiniz.

Son olarak oyunu oynamak için bir Steam hesabına ihtiyacınız olduğunu söyleyeyim. Ücretsiz olarak indirip bir an önce oynamanızı mutlaka öneririm. 

Minimum Sistem Gereksinimleri:

  • Windows 7 64bit, Windows 8 64bit, Windows 8.1 64bit
  • Intel Core i3 2.5 GHz / AMD Phenom II X4 910 ya da üzeri
  • 4 GB RAM 
  • NVIDIA GeForce GT 630 / ATI Radeon HD 5870 ya da üzeri
  • 10 GB sabit disk alanı

YORUMLAR