Rockstar Social Club (windows)

Rockstar Social Club

Rockstar Social Club
ÜCRETSİZ
0  
2  
0  
0  
0  
kullanıcı

Rockstar Social Club ile Rockstar oyunlarını bilgisayarınızda oynayabilirsiniz

Rockstar Social Club eğer bilgisayarınızda GTA 5, Max Payne 3 ve L.A. Noire gibi kaliteli Rockstar oyunlarını oynamak isterseniz yüklemeniz gerkeen bir oyun aracı.

Rockstar tarafından yayınlanan bu oyun giriş aracı temel olarak bilgisayarınızda yüklü olan Rockstar oyunlarının lisans denetimlerini yapıyor. Herhangi bir Rockstar oyununun dijital ürün anatharını satın altığınızda bu anahtarı Rockstar Social Club üzerinden etkinleştirebiliyorsunuz. Oyunu her açtığınızda Rockstar Social Club üzerinden oyun başlatılıyor ve bu sayede oyunu oynayabiliyorsunuz.

Rockstar Social Club bir sosyal platform olarak da iş görmekte. Rockstar Social Club kullanarak Rockstar oyunlarında karşılaştığınız diğer oyuncuları arkadaş listenize ekleyebiliyorsunuz. Bu arkadaşlarınızın başarımlarını, oyun içi gelişimlerini ve paylaştıkları ekran görüntülerini Rockstar Social Club üzerinden görüntüleyebiliyorsunuz. Benzer şekilde siz de Rockstar oyunlarında yakaladığınız güzel kareleri ekran görüntüsü olarak Rockstar Social Club üzerinde paylaşabiliyorsunuz ve oyuncu topluluğuna gösterebiliyorsunuz. Oyunlarda kazandğınız başarımlar, gerçekleştirdiğiniz zor görevler madalyalar şeklinde Rockstar Social Club'da arkadaşlarınız tarafından görülebiliyor.

Rockstar Social Club indirdikten sonra kendinize bir Social Club hesabı açmanız veya mevcut Social Club hesabınızla sisteme giriş yapmanız gerekiyor.

YORUMLAR