Rosh Online (windows)

Rosh Online

Rosh Online
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Rosh Online ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir MMORPG oyunudur

Rosh Online eğer size uzun süreli bir eğlence sunacak bir oyun arıyorsanız oynamaktan keyif alabileceğiniz bir MMORPG oyunu.

Bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir online rol yapma oyunu olan Rosh Online bize fantastik bir macera sunuyor. Büyülü güçlerin hakim olduğu Asmara adlı dünyaya konuk olduğumuz oyunda kahramanımızı seçiyoruz ve kaos içindeki bu dünyayı kurtarmak için mücadele ediyoruz. Oyuna başlarken bize fakrlı kahraman sınıfları sunuluyor. Bu kahraman sınıflarının her biri farklı bir oyun stiline sahip. Kahramanlar sahip oldukları farklı yeteneklerle bize farklı oyun tecrübeleri sunuyorlar. Kimi kahramanlar büyü gücünde ustalaşırken, kimileri kılıç ve kalkan kullanabiliyor, kimileri de ok ve yayıyla avcılık yapabiliyor.

Rosh Online'da oyuncular oyuna başladıktan sonra görevler alarak bu görevleri tamamlıyorlar, düşmanlarını yok ederek tecrübe puanı kazanıyorlar ve seviye atlıyorlar. Bu sayede kahramanımızı geliştirebiliyoruz. Seviye atladıkça yeni savaş yeteneklerinin kilidi açılmakta.

Rosh Online'da oyuncular çeşitli binek seçeneklerine sahipler. Bu bineklerle oyunun geniş açık dünyasında yolculuk edebiliyoruz.

Rosh Online keşfedilmeyi bekleyen birçok farklı zindan içeriyor. Oyunda bu zindanlara katılmanın haricinde PvP savaşlarına katılabiliyor ve diğer oyunculara karşı savaşabiliyorsunuz.