Satak Malware Buster 1.0.0 (windows)

Satak Malware Buster

Satak Malware Buster
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Satak Malware Buster ile bilgisayarınızı virüslerden koruyabilirsiniz

Satak Malware Buster kullanıcılara virüs tarama ve virüs temizleme konusunda yardımcı olan bir antivirüs programıdır.

Bilgisayarlarımızı kullanırken birçok farklı kaynaktan kötü amaçlı yazılımlar bilgisayarlarımıza sızabiliyor. Bazen indirdiğimiz dosyalarla birlikte gelen bazen de bilgimiz haricinde bilgisayarımıza sızan bu kötü amaçlı yazılımlar hassas kişisel bilgilerimizi çalabiliyorlar. Sonuçta şifreli işlemler yaptığımız sosyal medya ve alışveriş sitelerindeki hesaplarımız çalınarak başkalarının eline geçebiliyor.

Bu nedenle günümüzde her bilgisayarda bir antivirüs yazılımı kurulu olması bnir ihtiyaç haline geliyor. Satak Malware Buster bize bilgisayarımıza sızan virüsleri tespit ederek temizleme imkanı sunmakta. Program sayesinde kişisel bilgilerimizi dışarı sızdırabilen kötü amaçlı yazılımları bulup silebileceğimiz gibi internet üzerinden yaptığımız veri transferlerini de güvence altına alabiliyoruz. Dijital kimliğimizi koruyan Satak Malware Buster sayesinde ek bir güvenlik kalkanınasahip oluyoruz.

Satak Malware Buster ile zamanlanmış virüs taramaları hazırlayabiliyorsunuz. Program kendisini otomatik olarak güncelleyebilmekte.

YORUMLAR