Screen Capture + Print 1.17 (windows)

Screen Capture + Print

Screen Capture + Print
ÜCRETSİZ
İndir 0.22 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Screen Capture + Print uygulaması ile Windows bilgisayarınızda kolayca ekran görüntüsü alabilir ve yazdırabilirsiniz.

Windows işletim sisteminin son sürümleri her ne kadar içerisinde ekran görüntüsü yakalama aracı barındırıyor olsalar da bu aracın kullanışlılığının sorgulandığı bir gerçek. Zira pek bir işlem yapmaya olanak vermeyen uygulama, maalesef çoğu kullanıcının ihtiyaçlarını karşılayamıyor. Dolayısıyla ücretsiz ve ufak programlarla bu sorunun üstesinden gelmek isteyen kullanıcıların tek yapmaları gereken Screen Capture + Print programını denemek. Hem çok kolay bir şekilde açılması hem de kullanılması onu en iyi alternatiflerden birisi haline getiriyor.

Programı açtıktan sonra sahip olduğu seçenekler sayesinde bilgisayarınızın tüm ekranının görüntüsünü alabiliyor, fakat dilerseniz sadece belli bir bölge ya da bir program yahut klasör penceresinin ekran görüntüsünün alınmasını da sağlayabiliyorsunuz. Aldığınız ekran görüntülerini hemen bilgisayarınıza kaydedebileceğiniz gibi direkt olarak yazıcınıza göndermek de programın menü seçenekleri arasında yer almakta. Dolayısıyla kaydettikten sonra yeniden yazıcıyla uğraşmanıza gerek kalmıyor ve işlemler çok hızlı bir şekilde tamamlanıyor.

Screen Capture + Print'te bulunan kısayol butonlarını düzenlemek maalesef mümkün değil fakat programın herhangi bir kurulum gerektirmemesi sayesinde oldukça taşınabilir bir yapıya sahip olduğunu söyleyebilirim. Eğer ücretli ve büyük boyutlu ekran görüntüsü alma programlarından uzak durmak istiyorsanız denemeden geçmemenizi öneriyorum.

YORUMLAR