Seas of Gold (windows)

Seas of Gold

Seas of Gold
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Seas of Gold, tarayıcı üzerinden oynanan online korsancılık ve gemi savaşı oyunudur.

Strateji oyunlarının vazgeçilmezlerinden olan gemi savaşlarına korsan teması ekleyen Seas of Gold, internet tarayıcınız üzerinden kolay erişim imkanıyla bünyesine yeni oyuncular bekliyor. Fantastik MMORPG evrenlerini çeşitli oyun türleriyle buluşturan R2 Games'in yeni oyununda yelken açarak korsancılığın zorlu, bir o kadar da eğlenceli dünyasına adım atıyoruz.

Seas of Gold, daha önceden online oyun oynadıysanız çabucak alışacağınız bir sisteme sahip. Basit bir gemiyle başlayarak seviye atladıkça geminizle birlikte araçlarınızı da kuvvetlendiriyor ve azgın sularda dişli düşmanlarla çarpışıyorsunuz. Online olduğu için binlerce oyuncuya karşı koyabilir, ittifak kurabilir, keşfedilmemiş hazinelerin peşine düşebilirsiniz. Tabii sabırlı olursanız! Seas of Gold, deneyime bağlı olarak ilerleyen klasik bir online oyun ve fazlasıyla sabır istiyor. Çeşitli görevler ve parti sistemiyle hızlıca deneyim kazanıyor, ancak 10. seviyeden sonra zorlanmaya başlıyorsunuz. Bu yüzden yanınıza bir arkadaş almayı ihmal etmeyin.

Stratejik olarak gemi savaşları üzerine geçen oyunda gerçek zamanlı, ani kararlar vermeniz gerekiyor. Geminizde yer alan tüm silahlar farklı amaca hizmet ediyor ve bunları düşmanlara karşı akıllıca kullanmalısınız. Aynı şekilde hasar aldıktan sonra geminizin onarımı gibi savaş sonrası sayılabilecek mekanikler de var. Tabii bunların hepsi oyunda kazandığınız paraya göre de zorlaşıp kolaylaşabiliyor. Bu yüzden oyun içi satın alma ögeleri fazlasıyla karşımıza çıkıyor. Ancak tabii belirli zaman aralıklarıyla oynamak her zaman bir seçenek.

Bir MMORPG olarak Seas of Gold, stratejik oynanışıyla korsancılık deneyimi isteyenler için güzel bir deneyim olabilir. Oyunu ücretsiz olarak hemen denemek için yukarıdaki Hemen Oyna! butonunu kullanabilirsiniz.

ARTILAR

Stratejik savaş sistemi

Renk paleti

EKSİLER

Oyun içi satın alma sistemi

Arayüz çok kalabalık

YORUMLAR