Shaban Türkçe Yama (windows)

Shaban Türkçe Yama

Shaban Türkçe Yama
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    281

  • Üretici

    Oyunçeviri

Shaban Türkçe Yama, Shaban isimli oldukça eğlenceli oyunu Türkçe dil desteği ile oynayabilmenizi sağlayan Türkçe dil paketidir.

Shaban Türkçe Yama, oyunu Türkçe olarak çok daha eğlenceli ve keyif alarak oynamanızı sağlamak amacıyla hazırlanan bir dil yamasıdır. OyunÇeviri ekibi tarafından hazırlanan bu yamada oyunun tüm menüsü ve arayüzü Türkçe'ye çevrilmiştir.

Oyun içerisindeki metinleri yeterli İngilizce bilginiz yok ise Türkçe okuyarak anlamanızı ve dolayısıyla oyunun tüm hikayesini anlamanızı sağlayan yama oyunun İngilizce sürümü ile uyumludur. Eğer memnun kalmazsanız tekrar Türkçe'ye dönebilirsiniz. Shaban oyununu Türkçe oynamak isterseniz yamayı ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Kurulum:

İndirmiş olduğunuz yama kurulum dosyasını çalıştırarak yamanın kurulmasını kolayca sağlayabilirsiniz. Kurulum aşamasında oyunun kurulu olduğu dosya otomatik bulunmazsa, kendiniz elle seçebilirsiniz. Ayrıca yamadan memnun kalmazsanız yamayı kaldırabilirsiniz. Kurulum tamamlandıktan sonra oyun içerisinde ayarlardan alt yazıları açmayı unutmamalısınız.

YORUMLAR