Sine Mora EX (windows)

Sine Mora EX

Sine Mora EX
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sine Mora EX bilgisayarlarınız üzerinde oynayabileceğiniz bir shoot em up oyunudur

Sine Mora EX eğer eskiden atari salonlarında oynadığınız shoot em up türündeki klasik oyunları özlüyorsanız size özlediğiniz eğlenceyi sunabilecek bir uçak savaşı oyunu.

Bilim kurgu temelli bir hikayeye sahip olan Sine Mora EX'de animeleri aratmayacak tarzda, aksiyon ile harmanlanmış bir hiayeye sahip. Oyunda savaş uçağımıza atlıyoruz ve gökyüzüne açılarak onlarca düşmanla savaşıyoruz. Bölümleri geçmek için ise dev robotlar gibi bölüm sonu canavarı niteliğindeki düşmanlarla çarpışıyor ve heyecanlı anlar yaşıyoruz.

Sine Mora EX'te uçağımız ekranda yatay olarak ilerlerken ekranda düşmanlar beliriyor. Düşmanlarımıza ateş ederek onları yok etmeye çabalıyoruz, bir yandan da düşman mermilerinden kaçıyoruz. İlerleyen bölümlerde ise işler zorlaşıyor ve ekran bir mermi cehennemine dönebiliyor, yani heyecanın dozu da artıyor.

Sine Mora EX'de farklı uçakları kullanabildiğimiz gibi uçaklarımızı geliştirebiliyor ve farklı silahları kullanabiliyoruz. Oyunun grafikleri ve görsel efektleri oldukça başarılı. Sine Mora EX'in minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

- Windows 7 işletim sistemi

- 2 GHz Dual Core işlemci

- 2 GB RAM

- 1 GB video belleğe sahip Nvidia 8800, AMD 6850 veya Intel HD 3000 ekran kartı

- DirectX 9.0c

- 1 GB boş depolama alanı

- DirectXu uyumlu ses kartı