Sky Cue Club (windows)

Sky Cue Club

Sky Cue Club
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sky Cue Club, Windows bilgisayar ve tabletinizde ücretsiz oynayabileceğiniz en iyi bilardo oyunu.

Sky Cue Club, Windows platformunda karşımıza çıkan onlarca bilardo oyunu arasıdan oynanışıyla, görselleriyle, oyun modlarıyla ayrılmayı başarıyor. Bilgisayar ve tabletinizde hem arkadaşlarınızla beraber hem de yapay zekaya karşı oynayabileceğiniz farklı modlar sunan ücretsiz ve kaliteli bir bilardo oyunu arıyorsanız tavsiye ederim.

Her yaştan bilardo severin keyif alarak oynayacağını düşündüğüm Sky Cue Club’daki oyun seçenekleri tatmin edici. Tek başınıza yeteneklerinizi geliştirmek maksadıyla oynayabileceğiniz pratik mod, zorlu düzeyi ayarlanabilir bilgisayara karşı oynayabileceğiniz turnuva modu, arkadaşlarınızla tek cihaz üzerinden oynayabileceğiniz modun yanı sıra tek başınıza oynayabileceğiniz farklı kuralların işlediği oyunlar da bulunmakta.

8 / 9 top bilardo ve Snooker’ın yanında atışlarınızı geliştirebileceğiniz serbest atış modu ve hız – odaklanmanızı ölçen hız cebi modu da kesinlikle denemeniz gereken oldukça zevkli diğer modlar. Bunların yanında kısa süreli zorlu bir o kadar eğlenceli mini oyunlar sunuluyor.

Farklı kamera açıları ve ses efektleri sunarak gerçeğe yakınlığını bizlere gösteren Sky Cue Club’da oynadığınız masanın boyutunu ve örtünün rengini, örtünün üzerinde deseni dilediğinizce ayarlama şansına sahipsiniz.

YORUMLAR