Snes9x 1.43 (windows)

Snes9x

Snes9x
ÜCRETSİZ
İndir 0.72 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Super Nintendo oyunlarını PC üzerinden oynamak isteyenler için Snes9x en başarılı emülatörlerden bir tanesi.

Super Nintendo Entertainment System olarak da anılan SNES konsolu, CD oyun devrimi öncesi çıkmış olan en güçlü konsollardan bir tanesi olarak dikkat çekiyordu. 90'lı yılların başında Nintendo'nun oyun sektörünü domine etmesine neden olan bu cihaz, birçok konsolda bulunmayan eşsiz bir oyun arşivine sahipti. Snes9x sayesinde ise bu oyunların dijital versiyonlarını PC üzerinden oynamanız mümkün.

Basit arayüzüyle dikkat çeken Snes9x en zayıf PC'de bile sıkıntısız çalışabilecek sade bir program. SNES ROM dosyalarını sıkıntısız çalıştıran bu emülatör, birkaç oyunda ses dosyalarını aktarmakta sıkıntı yaşasa da (buna örnek olarak Seiken Densetsu 3'ü verebiliriz) birçok emülatörün çalıştıramadığı Super Mario RPG: Legend of the Seven Stars oynunu oynayabileceğiniz altyağıyı sağlıyor.

ZSNES ile kıyaslandığında bu oyunu desteklemesi dışında daha başarılı olduğu herhangi bir alan yok, ancak Android amülatörleri için de Snes9x'in kaynak kodaları tercih ediliyor. Game Genie ve Pro Action Replay kodlarını uygulayabileceğiniz emülatör, fazla detaya girmek istemediğiniz müddetçe SNES oyunlarının birçoğunu problemsiz çalıştıracaktır.

ARTILAR

Game Genie ve Pro Action Replay Desteği

Super Mario RPG: Legend of the Seven Stars çalışıyor

Ücretsiz

EKSİLER

Bazı oyunlarda ses dosyaları hata verebiliyor