Snowboard Party 2 (windows)

Snowboard Party 2

Snowboard Party 2
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Snowboard Party 2, Ratrod Studios'un popüler snowboard kış sporları oyununun ikincisi.

Snowboard Party 2, Ratrod Studio tarafından geliştirilen ve tüm platformlarda karşımıza çıkan tek snowboard oyunu ve görsellerine, fizik motoruna, oyun modlarına baktığımızda rakibinin olmadığını görüyoruz. Başka bir deyişle mobil ve düşük donanımlı PC ve tablette oynayabileceğiniz en iyi snowboard kış sporları oyunu diyebilirim.

Serinin ikinci oyununda görseller tabii ki de geliştirilmiş ancak çok daha fazla oyun modunun bulunması daha önemli detay. Gerek tek başınıza gerekse de online olup çoklu oyuncu modunda oynayabileceğiniz yarış seçenekleriniz var. Son derece hızlı olmanızı isteyen süreye karşı, sizi yarışlara hazırlayan serbest stil, tüm hünerlerinizi sergileyip puan kazanmaya çalıştığınız oyun modu veyahut dediğim gibi dünya genelinde yarışçılarla karşılaştığınız çoklu oyuncu modu arasından seçim yapabiliyorsunuz.

Kendi tarzınıza göre kontrol seçenekleri sunan oyunda 16 snowboard yarışçısı seçebiliyorsunuz ve yarışçınızın nasıl görüneceğine kendiniz karar verebiliyor, yeteneklerini geliştirebiliyorsunuz.

YORUMLAR