Spiral Knights (windows)

Spiral Knights

Spiral Knights
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Spiral Knights, oynaması tamamen ücretsiz olan izometrik görünümlü bir rol yapma ve macera oyunudur.

Robota benzer şövalyeler, uzay çağında bir evren ve devasa mekanik düşmanlar. Spiral Knights'ın genel görünüşüne aldanacak olursanız Şirinler'in uzaya çıkıp biraz teknolojilerini ilerlettiğini düşünebilirsiniz. Ama iş gizemli bir kaynağı ele geçirmek olunca, kahramanlarımız kendilerine özel yetenekleriyle birlikte bir takım çalışması içerisinde aksiyonun dibine vuruyorlar.

Clockworks olarak geçen kahramanlarımızdan dilediğinizi seçip oyuna başlıyor, en önemlisi de Spiral Knights'ı oynayacak başka arkadaşlar ediniyorsunuz. Oyunun geniş topluluğu o kadar sevecen ki, derhal sizi oyuna davet ediyorlar. Tabii her seferinde takım oyunu mutlulukla sonuçlanmıyor, bu yüzden iyisi mi siz kendi arkadaşlarınızla Spiral Knights'ı denemeye başlayın. Aksiyon olduğu kadar bol bol bulmaca ve hazine keşifleriyle beraber benzersiz bir maceraya atılacağınız oyunun genel oynanışını çoktan tahmin etmiş olmalısınız. Bu türe en iyi örneklerden biri Diablo serisi olur herhalde. İzometrik bir haritada kahramanlarınızı yönlendiriyor, karşınıza çıkan düşmanları alt etmeye çalışıyorsunuz. Bununla birlikte belirli bir görev sistemini takip ediyor ve sonucunda çeşitli ödüllerle karşılaşıyorsunuz. Karakterler yine deneyime göre güçleniyor, ancak burada Spiral Knights'ın oyunculara ufak bir sürprizi var. Karakterleriniz evrim geçiriyor! Oyunun evrim sistemi nedense çok hoşuma gitti. Karakterlerin zaten şirin olmasından mıdır nedir, bir Pokémon gibi kucakladım onları. Ama elindeki silahlarla çevreye dehşet saçan bir Pokémon.

Genel oynanışı geriye bırakacak olursak Spiral Knights'ın bir başka artısı da sürekli değişen evreni. Tuhaf bir uzay çağında geçen evren her gün bir başka şekil alıyor ve oyunun mükemmel akıcı grafikleriyle beraber her değişim gözünüze bir başka görünüyor. Oyunun türü nedeniyle akıcı olmasının da çok önemli olduğunu düşünecek olursak Spiral Knights burada da bir artıyı hanesine ekliyor. Ücretsiz olarak indirin, üyelik istemeden oyuna girip arkadaşlarınızla eğlenmenize bakın. Spiral Knights oynaması ücretsiz oyunlar arasında kaçırılmaması gereken bir yapım.

ARTILAR

Görev zincirleri ve bölüm çeşitliliği

Genel olarak animasyonlar gayet başarılı

Yumuşak grafikler ve akıcı oynanış

EKSİLER

Şimdilik oyun içeriği biraz kısıtlı gibi

YORUMLAR