Spooky's House of Jump Scares (windows)

Spooky's House of Jump Scares

Spooky's House of Jump Scares
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

16 bit grafiklerle hazırlanmış FPS bir korku oyunu istiyorsanız Spooky's House of Jump Scares şaşırtan kalitesiyle dikkat çekiyor.

Hayatta kalma korku oyunlarını sevenler için hazırlanmış olmasına rağmen sıradışı konseptleri bir araya getiriyor. Spooky's House of Jump Scares oynarken 90'lı yılların başında SNES için çıkan Enix yapımı JRPG arayüzüne ve pikselleştirilmiş görüntülerde yer alan karikatürümsü karakterlerin dolaşmış olduğu 1000 odalı bir zindanda hayatta kalma mücadelesi veriyor olacaksınız.

Şirinlik ve korkunç olamanın arasındaki dengeyi iyi kuran oyunu birinci kişi kamerasından oynuyorsunuz. Birbirinden farklı dekorlara sahip olan mekan çeşitliliğin bol olması nedeniyle kendinizi bu oyunu oynarken engin bir deniz içerisinde bulacaksınız. Öte yandan ilkel sesler ve görseller ile inşa edilmiş olan atmosfer beklenmedik kadar iyi bir izlenim yaratmayı başarıyor.

Kendinizi savunmasız olduğunuz bir oyuna hazır hissediyorsanız Spooky's House of Jump Scares bu açığınızı ciddi bir şekilde kapatmaya aday bir oyun olduğu gibi tamamen ücretsiz olması nedeniyle çekinmeden deneyebileceğiniz bir oyun deneyimini elinizin altına getiriyor. Tek ihtiyac duyacağınız şey bir Steam hesabı. Buradaki indir butonu aracılığıyla oyuna erişim sağlayabilirsiniz.