STAR WARS Battlefront Demo (windows)

STAR WARS Battlefront

STAR WARS Battlefront
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

STAR WARS Battlefront çevrimiçi olarak oynanan bir FPS oyunudur

STAR WARS Battlefront eğer online savaşlar ve Star Wars dünyası ilginizi çekiyorsa oynamaktan keyif alacağınız bir FPS oyunu olacaktır.

Günümüze kadar geliştirilmiş en yüksek kaliteli grafiklere sahip Star Wars oyunu olan STAR WARS Battlefront'ta Star Wars evrenine konuk oluyoruz ve tarafımızı seçerek savaşmaya başlıyoruz. Oyunda dilersek İmparatorluk güçlerine katılarak bir Stormtrooper olabilir, dilersek de Asiler'e katılarak direnişe destek verebiliriz. Ayrıca oyunda Star Wars filmlerinde gördüğümüz ünlü kahramanları da kontrol edebiliyoruz. Darth Vader reyiz, Boba Fett gibi kahramanları seçebileceğiniz gibi C-3PO ve R2-D2 gibi sevilen karakterlerle etkileşime geçebiliyorsunuz.

STAR WARS Battlefront'ta oyunuclara oyunu 1. şahıs veya 3. şahıs kamera açısıyla oynama imkanı verilmekte. Dilerseniz yaya olarak savaşabiliyor, dilerseniz filmlerde gördüğünüz ikonik Star Wars araçlarını kullanabiliyorsunuz.Oyunun tek eksi yönü ise bir hikaye moduna sahip olmaması, neyse ki STAR WARS Battlefront 2'de bu açık kapatılacak.

STAR WARS Battlefront, Battlefield oyunları gibi DICE tarafından geliştirilen Frostbite oyun motorunu kullanıyor. Bu da oyunun grafik kalitesini garantilemekte. STAR WARS Battlefront'un minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

- 64 bit Windows 7 işletim sistemi

- Intel i3 6300T veya eşdeğer özelliklere sahip bir işlemci

- 8 GB RAM

- 2 GB DirectX 11 uyumlu Nvidia GeForce 660 veya AMD Radeon HD 7850 ekran kartı

- 40 GB boş depolama alanı

- İnternet bağlantısı

YORUMLAR