StarCraft Universe (windows)

StarCraft Universe

StarCraft Universe
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    96

  • Üretici

    Upheaval Arts

StarCraft Universe ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir StarCraft RPG oyunudur

StarCraft Universe eğer Starcraft 2 bir MMORPG olarak tasarlanmış olsaydı ve World of Warcraft gibi oynansaydı nasıl olurdu sorusunu cevaplayan hayran yapımı bir Starcraft 2 modu.

Tamamen ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Starcraft Universe, ilk başta World of StarCraft ismiyle geliştirilmeye başlanmıştı. Sonradan StarCraft Universe adını alan proje temel olarak World of Warcraft'tan alışık olduğumuz raid tecrübesini StarCraft 2'ye taşıyor. StarCraft Universe'de StarCraft evreninde yer alan zindanları ziyaret ediyoruz ve dev bölüm sonu canavarlarıyla savaşıyoruz.

StarCraft Universe haritalar şeklinde tasarlanmış bir yapıya sahip. Upheaval Arts tarafından geliştirilen bu haritaları seçerek oynamaya başlıyor ve online Starcraft raidlerine katılıyorsunuz.

StarCraft Universe'i oynayabilmek için StarCraft 2'nin tam sürümüne sahip olmanız da gerekmiyor. StarCraft 2'nin deneme sürümü olan StarCraft 2 Starter Edition'ı bu bağlantıyı kullanarak indirebilir ve StarCraft Universe'e erişebilirsiniz:

StarCraft Universe Nasıl Oynanır

- İlk olarak StarCraft 2'yi açın, StarCraft 2'ye sahip değilseniz yukarıdaki bağlantıdan oyunun deneme sürümünü ücretsiz olarak indirin

- Oyun içinden Battle.net hesabınıza giriş yapın

- Giriş yaptıktan sonra Arcade menüsünü açın:

- Menü açıldıktan sonra sağ taraftaki arama kutusuna "SC Universe" yazın ve aramadan sonra çıkan haritalardan birini seçerek Play tuşuna tıklayın

Haritaları sırayla açmanız tavsiye edilir.

YORUMLAR