State of Extinction Demo (windows)

State of Extinction

State of Extinction
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

State of Extinction hayatta kalma tabanlı bir RPG oyunudur

State of Extinction oyunculara Taş Devri'nde geçen bir hikaye sunan bir hayatta kalma oyunu olarak tanımlanabilir.

Milattan önce 40.000 yılında başlayan bir hikayeye sahip bir rol yapma oyunu olan State of Extinction'da Edan adlı bir kahramanın yerine geçiyoruz. Edan mensup olduğu Kurt Kabilesi ile birlikte karlı dağlarda yaşamaktadır. Güçlü ve dayanıklı insanlardan oluşan bu kabile yaklaşan kış nedeniyle nasıl hayatta kalacağını planlamak zorundadır. Fakat bir yandan da yeni kabile liderlerini belirlemek zorundadırlar. Gençlikten yetişkinliğe geçiş ritüelini tamamlayan Edan kabilesinin geleceğini belirlemekle görevlendirilir. Bu işi nasıl yapacağını belirlemek ise bize düşüyor ve bu sayede bu zorlu hayatta kalma mücadelesine dahil oluyoruz.

State of Extinction'da kabile üyelerimizden görevler aldıktan sonra o görevleri gerçekleştirmek için çaba gösteriyoruz. Bu görevler kabilemize yiyecek toplamak, avlanmak ve barınacak yerler oluşturmak üzerine kurulu. Örnek olarak avlanabilmek için öncelikle kendimize bir mızrak inşa etmemiz gerekiyor; bu iş için de etraftan mızrak oluşturmakta kullanabileceğimiz odun gibi metaryalleri topluyoruz. Oyun bu anlamda bir nevi Minecraft'a benziyor.

State of Extinction çok yüksek grafik kalitesine sahip olan bir oyun değil. Karakter modellemeleri ve animasyonlar ortalama bir kalite sunuyor. Oyunun minimum sistem gereksinimleri ise şu şekilde:

  • 64 Bit Windows 7 veya daha üst versiyon 64 Bit bir işletim sistemi
  • 2.4 GHZ çift çekirdekli Intel işlemci
  • 4 GB RAM
  • Nvidia GeForce GTX 480 ekran kartı
  • 2 GB boş depolama alanı
  • DirectX uyumlu ses kartı

YORUMLAR