Streets of Fury EX Demo (windows)

Streets of Fury EX

Streets of Fury EX
DENEME SÜRÜMÜ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Streets of Fury EX klasik tarzda bir dövüş oyunudur

Streets of Fury EX bize 90'lı yıllarda atari salonlarında oynadığımız Final Fight gibi ilerlemeli dövüş oyunu örneklerini hatırlatan retro tarza sahip bir oyun olarak tanımlanabilir.

Streets of Fury EX'de Fransa'ya yolculuk ediyoruz ve sokak çeteleriyle mücadele eden kahramanlardan birini seçerek Paris'in sokaklarına düzeni geri döndürmeye çalışıyoruz. Oyunda kahramanımızla ilerlerken karşımıza sürekli yeni düşmanlar çıkıyor ve bu düşmanları dövüş yeteneklerimizi kullanarak alt etmeye çalışıyoruz. Oyun başlarda kolay olsa da oyunda ilerledikçe karşımıza daha çok düşman çıkıyor ve işler zorlaşıyor. Bu nedenle reflekslerimizi daha etkili bir şekilde kullanmamız gerekiyor.

Streets of Fury EX'te kombo sistemine dayalı bir dövüş sistemi mevcut. Karşımıza çıkan düşmanlara dövüş tekniklerimizi uygularken hareketlerimizi arka arkaya ekleyebiliyoruz. Ayrıca özel yeteneklerimizi kullanarak süper kombolar yapabiliyoruz. Oyun oynanış olarak klasik beat em up ve side scroller yapısına sahip. Streets of Fury EX'de ekranda sağa doğru ilerledikçe yeni düşmanlar karşımıza çıkıyor. Oyunu 4 arkadaş birlikte oynayabilmeniz de mümkün.

Streets of Fury EX'in minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

  • Windows XP işletim sistemi
  • 1.6 GHZ işlemci
  • 2 GB RAM
  • ATI X1950 Pro veya Nvidia 7900 GT ekran kartı
  • DirectX 9.0c
  • 1 GB boş depolama alanı

Oyunun demosunu nasıl indireceğinizi bu yazımıza göz atarak öğrenebilirsiniz:
Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme

YORUMLAR