SunDance 4.5.0.1 (windows)

SunDance

SunDance
ÜCRETSİZ
İndir 0.95 MB
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

SunDance alternatif özellikleri ile ön plana çıkan bir internet tarayıcısıdır

SunDance, Internet Explorer altyapısını kullanan ve sunduğu alternatif özelliklerle benzerlerinden ayrılan ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir internet tarayıcısıdır.

SunDance standart bir internet tarayıcısında bulunan sekmeli gezinti, favorilere ekleme, RSS, yeniden yönlendirme, pop-up engelleyicisi, internet geçmişini görüntüleme gibi olması gereken özellikleri tarayıcı bünyesinde barındırmaktadır. Bu özellikler ile internet gezintilerinizdeki günlük ihtiyaçlarınızı giderebilşmektesiniz. Programı sıradışı yapan ise getirdiği ek özellikler vem evcut özellikler üzerinde uyguladığı yaratıcı fikirlerdir.

SunDance klasik RSS takibini çok daha kolay hale getiren RSS kaydırma özelliğine sahiptir. Benzer şekilde navigasyon çubuğu da kaydırabilir yapıdadır. Oldukça pratik bir kullanım sunan bu kaydırılabilir navigasyon çubuğu standart adres çubuğunun yerini almakta.

SunDance tek tıklamayla web sayfalarını başka dillere çevirmenize imkan tanıyor. Programın geliştiriciler için kullanışlı bir yönü WYSIWYG sayfa tasarım aracını bünyesinde barındırmasıdır.

YORUMLAR