Super Golf Land (windows)

Super Golf Land

Super Golf Land
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Super Golf Land, Windows tablet ve bilgisayarınızda ücretsiz oynayabileceğiniz kaliteli bir golf oyunu.

Super Golf Land, Windows platformuna özel hazırlanmış hem görsel hem de oynanış açısından kaliteli bir golf oyunu ve tablet ve klasik bilgisayarımıza ücretsiz indirip sonuna kadar para vermeden oynayabiliyoruz.

Windows cihazınızda spor oyunlarına da yer veriyorsanız gerçekten de zor golf oynama deneyimi yaşatan Super Golf Land oyununa kesinlikle göz atmalısınız. Belki simülasyon tarzında gerçeği yansıtan bir oynanış ve şaşkınlık uyandıran mükemmel grafikler sunmuyor ancak oynarken kesinlikle keyif veriyor.

Oyunda farklı modlarda ve farklı sahalarda oynayabiliyoruz. Hangi modu seçersek seçelim tek bir amacımız var o ada golf topunu delikle buluşturmak. Aynı golf sahasında da oynasak her bölümde farklı bir yapı karşımıza çıkıyor ve atış mesafemiz gittikçe artıyor. Bölümü tamamlayabilmenin tek yolu atışımızı kusursuzca yapmak. Top deliğe ne kadar yaklaşırsa o kadar başarılı olmuyor, topu çarptırarak ta olsa deliğe sokmamız gerekiyor.

Atışımızı yapmadan öncelikle topun alçaklık / yükseklik seviyesini sonrasında da sertliğini ayarlıyoruz. Hesaplamamızdan emin olduktan sonra atışımı gerçekleştiriyoruz. Atış yapmak son derece basit ancak isabetli atış yapmak aynı basitlikte değil.

YORUMLAR